Advert

Ohtamışlılar dertlerine çözüm istiyor

Ohtamışlılar dertlerine çözüm istiyor
Ohtamışlılar dertlerine çözüm istiyor Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ulubey Ohtamış Mahallesi Dernek Başkanı Abdülaziz Özen, yaz döneminde 3 bin nüfusa ulaşan Ohtamış Mahallesi’nde çöp sorununun baş gösterdiğini belirterek, su sıkıntısının aşılamadığını, nereye el atıldıysa eskisinden kötü olduğunu söyledi.

Ohtamış Mahallesi’nde haftada bir kez çöp alındığı için sorunun çözülemediğini aktaran Özen, çözümün çok basit olduğunu, haftada 2-3 kez çöp alınması gerektiğini kaydetti.

‘Ohtamış Mahallesine 2019 ve 2020 yılları arasında başlatılan hiçbir çalışma bitmedi’ diyen Özen, şunları söyledi; “Sosyal medya ve kamuoyunda 'Ohtamış Mahallesi' bütün hizmetleri aldı, hiçbir sorunu kalmadı algısı oluşmasını asla kabul etmiyoruz. Nereye el atıldıysa eskisinden kötü oldu. 2019'da OSKİ içme suyu getirecekti 2021 yazına kaldı. Artık planlı bir şekilde hizmet gelmesini bekliyoruz. Mezarlıklar konusunda ise yine Eylül ayında yapılacak olan Yönetim Kurulu toplantımızda gündem maddemiz de yer alacaktır. Vatandaş, dernek işbirliği ile ilk çalışmalarımıza Ekim ayında mezarlıklarımızı imar etmek için gerekli başlamayı hedefliyoruz. Bu güne kadar Büyükşehir Belediyesi tarafından hiçbir girişim yapılmaması sağıra yatmaktan başka bir şey değildir.”

Haber merkezi

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜLYALI SPOR KULÜBÜ YENİDEN!
GÜLYALI SPOR KULÜBÜ YENİDEN!
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!