Advert

ÖĞRETMENLER BAKAN SELÇUK'LA GÖRÜŞTÜ

ÖĞRETMENLER BAKAN SELÇUK'LA GÖRÜŞTÜ
ÖĞRETMENLER BAKAN SELÇUK'LA GÖRÜŞTÜ Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, uzaktan eğitimde dezavantajlı bölgelere ilişkin durum değerlendirmesi için Gölköy ve Gürgentepe'de görev yapan öğretmenlere sürpriz yaparak video konferans yoluyla toplantılarına misafir oldu.

Bakan Selçuk'un danışmanı Erhan Angın köy öğretmenlerinin moral ve motivasyonlarını yükseltmek, yapılan çalışmaları yerinde görmek, talep, ihtiyaç ve sorunları tespit etmek amacıyla ilimizde bir dizi okul ziyaretlerinde bulundu.

İl Millî Eğitim Şube Müdürü Cevat Bingöl'ün beraberinde bulunduğu ziyaretlerde, ilk olarak Gölköy ilçesini ziyaret eden danışman Erhan Angın, Şehit Bilgin Çelenk İlkokulu'nda öğretmenlerle bir araya gelerek, Bakan Selçuk ile öğretmenleri video konferans yoluyla buluşturdu.

Gölköy ilçe ziyaretinin ardından, Gürgentepe ilçesini ziyaret eden Bakan Danışmanı-Erhan Angın, Bahtiyarlar Şehit Birol Çelik İlkokul ve Ortaokulunu ziyaret ederek, burada da Bakan Ziya Selçuk ile öğretmenleri buluşturdu. Öğretmenlerle telekonferans yoluyla buluşan Bakan Selçuk, öğretmenlerile sohbet ederek, uzaktan ve yüz yüze eğitim sürecini değerlendirdi. Talep ve ihtiyaçlarını sordu.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV