Advert

NAZIM ŞEN GÜVEN TAZELEDİ

NAZIM ŞEN GÜVEN TAZELEDİ
NAZIM ŞEN GÜVEN TAZELEDİ Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi ilçe kongrelerine devam ediyor. MHP'de gerçekleştirilen 13. Gülyalı Olağan Kongresi'ne tek aday olarak katılan mevcut başkan Nazım Şen üçüncü kez başkan seçildi.

MHP Gülyalı İlçe Kongresine İl Başkanı Naci Şanlıtürk, ilçe başkanları, partililer ve Ak Parti Gülyalı İlçe Başkan Yardımcısı Hakan Ertaş katıldı.

"Gülyalı'da siyaset daha farklı olacak"

2013 yılından  bu yana Gülyalı MHP İlçe Başkanı olan, her zaman halkın içinde ve yanında yer alan Başkan Nazım Şen; "Gülyalı'da siyaset artık daha farklı olacak. İlçemizin hak ettiği değeri görmesi ve gerekli yatırımları alması adına üzerimize düşen ne varsa yapacağız. Her zaman halkımızın yanında olmaya devam edeceğim. Gülyalı, en iyisini hak ediyor. Bunu gerçekleştirmek için elimizi taşın altına koyacağız." dedi.

Şen, sözlerine şöyle devam etti; "Ulubey ilçemizde başlayan Gülyalı ilçemizde devam eden 13.Olağan Gülyalı İlçe Kongremize katılan başta İl Başkanım Naci Şanlıtürk ve il yönetimine, kongremize katılan, gönülleri bizlerle olan arayan ilçe başkanlarıma, AK Parti Gülyalı ilçe yöneticimiz Hakan Ertaş'a, Piraziz ilçe başkanım Hasan Öztürk ve Engin Vayni'ye, değerli delegelerimize kongremize katılan ve arayan muhtarlarımıza ve tüm gönüldaşlarımıza, ülküdaşlarımıza şahsım ve Gülyalı MHP İlçe Teşkilatı olarak sonsuz saygı ve şükranlarımızı sunar yapılan kongremizin önce memleketimize Ordu ilimize ve Gülyalı ilçemize hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Ayrıca kongremizde seçilen yönetim kurulu arkadaşlarımıza da hayırlı olsun dileklerimi sunarım."

MHP İl Başkanı Naci Şanlıtürk ise; "Gülyalı olağan kongremizi gerçekleştirdik. Güven tazeleyerek tekrar seçilen Nazım Şen Başkanımı ve yönetim kurulunu tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum" diye konuştu.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV