Advert

MUTLULUĞA 920 BİN EURO KALDI!

MUTLULUĞA 920 BİN EURO KALDI!
MUTLULUĞA 920 BİN EURO KALDI! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Spinal Musküler Atrofi (SMA) Tip 1 tanısı konulan Demir Ali Bayraktar için süre daralıyor. Minik Demir Ali'nin ABD'deki gen tedavisi için 2,1 milyon euroya ihtiyacı var. Şuana kadar 1 milyon 180 bin euro toplandı. Demir Adam'ın ayağa kalkması için 920 bin euroya daha ihtiyacı var. Ancak kalan süre sadece 4 ay.

Demir Ali'nin yürümesi için desteğe ihtiyacı var

 

Ordu'da yaşayan İbrahim Kubilay ve Ezgi Bayraktar çiftinin 1,5 yaşındaki oğulları Demir Ali´ye Spinal Musküler Atrofi (SMA) tanısı koyuldu. Demir Ali´nin ABD'deki gen tedavisi için 2,1 milyon euro gerekiyor. Ailenin tedaviyi karşılayabilmek için başlattığı yardım kampanyasında şu ana kadar 1 milyon 180 bin euro toplandı. 7 ay içerisinde tedavi olması gereken Demir Ali için süre daralıyor.

Demir Ali için Ordu'da başlayan destekler tüm hızıyla sürüyor. Vatandaşlar, ellerinden gelen desteği verirken, birçok esnaf ise bir günlük kazançlarını Demir Ali'ye bağışlıyor. Ordu dışından da bağışlar sürse de hala beklenen bağış toplanamadı.

"Artık çok yoruldum"

Demi Ali'nin annesi Ezgi Kara Bayraktar, artık çok yorulduğunu belirterek; "1 milyon euroya gelebilmek için ilk günden bu güne çok ciddi bir emek sarf ettik. Bir gün bile evde oturmadım. Demir Ali'nin kötü durumda olduğu hallerini hiç paylaşmadım. 1 milyon eurodan sonrası kendi çabalarımızla ilerlemiyor. Kendi mücadelemiz bir karşılık bulmuyor. Ben artık bittim. Artık çok yoruldum. Güçlü kalamıyorum. Sokağa çıkacak takatim kalmadı. Çocuğumun hiç vakti yok. Bu ay sonu kampanya bittikten sonra vize işlemleri, oraya gitmek için başvurular, hastane kabul mektubu derken 1 ay da öyle gidecek. Demir Ali, ilacı ne kadar erken alabilirse o kadar iyi." dedi.

"Mücadelemize omuz verin"

Herkesi kampanyaya destek vermeye davet eden Bayraktar, şunları kaydetti; "Ordu, tek başına bu yükü karşılamakta zorlanıyor. Buradaki insanların da çabası belki bu zamana kadardır. Kampanyamız geçtiğimiz 2.5 aydan bu yana hiç büyümemiş olması beni umutsuzluğa düşürüyor. 12 saatte bir destek alıyoruz. Mücadelemize bir omuz verin. Hep beraber olursak başarabiliriz."

Zaman daraldı

Demir Ali'nin kampanya süresinin dolmasına 4 ay kalsa da, tedavi işlemlerine başlanması için sadece 2 ayı kaldı. Demir Adam için tedavinin bir an önce başlaması gerekiyor. Bunun içinde 920 bin euroya daha ihtiyaç var.

Ordulu fenomenlerden Demir Ali için canlı yayın yapmalarını isteyen anne Bayraktar, sürelerinin azaldığını hatırlatıp desteğe ihtiyaçları olduğunu söyledi.

DEMİR ALİ İÇİN BAĞIŞ HESABI:

HESAP ADI: AZİME ECE KARA

 

HESAP BİLGİLERİ: HALKBANKASI- IBAN: TR72 0001 2009 6490 0009 0095 82

Ordu Hayat/Seran Eren Şensoy

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKKUŞ'A KORONA ARASI YARAMADI!
AKKUŞ'A KORONA ARASI YARAMADI!
52 ORDUSPOR'DA HEDEF DÜZCE GALİBİYETİ
52 ORDUSPOR'DA HEDEF DÜZCE GALİBİYETİ