Advert

MUHASEBECİLERDEN CHP'YE 97. YIL ZİYARETİ

MUHASEBECİLERDEN CHP'YE 97. YIL ZİYARETİ
MUHASEBECİLERDEN CHP'YE 97. YIL ZİYARETİ Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Baş ve beraberindekiler, 97. kuruluş yıl dönümü nedeniyle CHP Ordu İl Başkanlığı ve Altınordu İlçe Başkanlığına ziyarette bulundu.

 

Oda Başkanı Bahadır Baş; "Ülkemizde demokrasinin kapılarını açan, Türkiye Cumhuriyeti´nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk´ün önderliğinde 9 Eylül 1923´te siyasi faaliyetlerine başlayan Cumhuriyet Halk Partisinin 97. Kuruluş yıl dönümünü kutluyorum" dedi.

CHP İl Başkanı Av. Atila Şahin; “Kuruluşun ve Kurtuluşun Partisi olarak 97 yıldır Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurucusu olduğu ve canıyla vatanı savunan halkımıza armağan ettiği Cumhuriyet’in, her mücadelede en ön saflardaki koruyucularıyız. Atamızın “Benim iki büyük eserim var. Biri Türkiye Cumhuriyeti diğeri Cumhuriyet Halk Partisi’dir” sözlerinin ağırlığını ve sorumluluğunu partimizin çatısı altında her daim hissediyoruz. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı değerli Oda Başkanım Bahadır Baş’a ve değerli kurul başkanlarına çok teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Altınordu İlçe Başkanı Yelda Dalak; “Partimizin 97. kuruluş yıl dönemi nedeniyle bizleri ziyaret eden değerli oda başkanımıza teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarım müdüründen anlamlı hareket!
Tarım müdüründen anlamlı hareket!
72 kişi daha koronavirüse yenildi
72 kişi daha koronavirüse yenildi