MUHASEBECİLER RUHSATLARINI ALDI

MUHASEBECİLER RUHSATLARINI ALDI
MUHASEBECİLER RUHSATLARINI ALDI Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

SMMM Yeterlilik sınavında başarılı olup Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasına kayıt yaptıran 4 meslek mensubuna SMMM ruhsatları takdim edildi.

Düzenlenen törenle Anıl Demir, Demet Özyurt, Kadem Adalı ve Feride Çam  SMMM ruhsatını aldılar.

"Acele etmeyin"

Ordu SMMM Odası Başkanı Bahadır Baş; "Bu uzun ve meşakkatli yolu tamamladınız ve aramıza katıldınız. Gerçekten bu mesleğe emek bu mesleğe katkı sunarak geldiniz. Acele etmemenizi, paranın bir şekilde kazanılabileceğini söylüyorum. İyi insan olmak iyi muhasebeci olmaktan, iyi doktor olmaktan, iyi mühendis, avukat olmaktan daha önemlidir, eğer iyi insanı yaratabilirsek müşterilerimizle ilişkilerimizde çalışanlarımız ile ilişkilerimizde, çevre ilişkilerimizde iyi insanı kurgular ve özne olarak sahneye çıkartabilirsek o zaman zaten doğal olarak iyi Mali Müşavir olacağız. Bu yüzden ben ülke ekonomisine değer katan, ülke ekonomisinin görünmeyen kahramanı olarak hizmet veren Mali Müşavirlik ailesine, Ordudan 4 meslektaşımın katılmasına sevindim." dedi.

Belge almaya hak kazanan Kadem Adalı; "Uzun bir maraton sonrası hayalimize kavuşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Serbest muhasebeci mali müşavirlik ruhsatını almış bulunuyorum. Çok güzel bir ailenin üyesi oldum. Elimden geldiğince mesleğimizin ve odamızın destekçisi olacağım. Mesleğimiz her geçen gün daha önemli görevler üstleniyor." dedi.

Demet Özyurt ise 17 yıllık emeğinin karşılığını aldığını aktararak, "Çok fazla sabır ve emek gerektiren Mali Müşavirlik mesleğinde gerekirse ailemiz ikinci planda kalır." diye konuştu.

Feride Çam ve Anıl Demir ise ruhsatlarını aldıkları için mutlu olduklarını söylediler.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aşı sırası 75 yaş üstünde
Aşı sırası 75 yaş üstünde
Son dakika transferi!
Son dakika transferi!