Advert

MOBİL MUTFAK İLE 5 BİN KİŞİYE YEMEK!

MOBİL MUTFAK İLE 5 BİN KİŞİYE YEMEK!
MOBİL MUTFAK İLE 5 BİN KİŞİYE YEMEK! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

İzmir’de meydana gelen 6,6 depremin ardından Ordu Büyükşehir Belediyesinin bölgeye gönderdiği mobil mutfak tırı, günlük 5 bin kişinin yemek ihtiyacını karşılıyor.

Yaklaşık 3 günden bu yana bölgede seferber olan Büyükşehir Belediyesi, bölgeye konuşlandırılan 5.000 kişi kapasiteli, tam donanımlı mobil mutfak tırıyla zorlu şartlarda mücadele veren ekiplerin ve vatandaşların yemek ihtiyacını karşılıyor.

"İzmir halkımızın yanındayız"

Yaraların sarılması noktasında her zaman İzmir halkının yanında olduklarını söyleyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “İzmir’de meydana gelen deprem hepimizi derinden üzdü. Bu üzücü günlerde onların yanında olmak ve bir nebzede olsun vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için ekiplerimizi deprem bölgesine gönderdik. Büyükşehir Belediyesi İtfaiye arama kurtarma ekiplerimiz enkaz altında bulunan vatandaşlarımız için yoğun bir mücadele veriyor. Aynı zamanda bu zor günlerde dışarıda kalan vatandaşlarımız ve zor şartlar altında çalışan ekiplerimiz için 5.000 kişi kapasiteli yemek tırımızda bölgeye gönderdik. Burada çıkan sıcak yemeklerimizle onların yemek ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Biz tüm ekip ve ekipmanlarımızla vatandaşlarımız için mücadele vereceğiz. Büyükşehir Belediyesi olarak İzmir halkımızın yanındayız.” dedi.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fatsa galibiyete alıştı!
Fatsa galibiyete alıştı!
MERAL AKŞENER ORDU’YA GELDİ
MERAL AKŞENER ORDU’YA GELDİ