Advert

"MEYDAN DÜZENLEMELERİNİ EZİYETE ÇEVİRMEYİN"

 Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

CHP Ordu Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel, Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı alan düzenlemelerine değinerek; "Meydan düzenlemeleri niçin bu kadar uzuyor?" diye sordu.

CHP Ordu Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel, Altınordu merkezde bazı alanlarda Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı alan düzenlemelerini yerinde inceledi. İncelemeye CHP Altınordu ilçe başkanı Yelda Dalak da katıldı. Çarşamba pazarı, tahıl pazarı ve şadırvandaki çalışmaların esnafı ciddi mağdur ettiğini belirtti.

"Esnafı bıktırdılar"

Adıgüzel konuyla ilgili şunları ifade etti: “Şehir merkezinde alan düzenlemesi aylardır bitirilmiyor. Vatandaşa eziyete çevirmeden bu işleri yapmak lazım. Bu düzenleme çalışmaları Büyükşehir Belediyesi uhdesinde ve belediye esnafa bazı sözler vermiş. Örneğin tahıl pazarında dükkânların önüne setler çekerek yapılan düzenlemenin 35 gün içerisinde tamamlanacağı sözü verilmiş. Ancak 90 gün geçmesine rağmen halen inşaat duruyor. Çarşamba pazarındaki esnafı yerlerinden çıkarmışlar. Ancak ne üstlerini kapatmışlar ne aydınlatmaları var. Şadırvan tarafında yine benzer şekilde düzenlemelerin çok uzaması vatandaşı da esnafı da bıktırmış durumda. Kış gelmeden biran önce bu çalışmaların bitirilmesi gerekiyor.”

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
100'ER 100'ER ÖLÜYORUZ!
100'ER 100'ER ÖLÜYORUZ!
BAŞKAN HAYATINI KAYBETTİ
BAŞKAN HAYATINI KAYBETTİ