Advert

MEMUR SEN'DEN MACRON'A TEPKİ!

MEMUR SEN'DEN MACRON'A TEPKİ!
MEMUR SEN'DEN MACRON'A TEPKİ! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Memur Sen Ordu Şubesi, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un İslam'ı ve peygamber efendimizi hedef alan sözlerine ilişkin tepki gösterdi.

 

Memur Sen tarafından dün 81 ilde eş zamanlı protesto gösterisi yapıldı. Ordu'da ise Memur Sen Ordu Şubesi Diyanet Sen Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Karadeniz, "Avrupa’daki kimi siyasetçilerde olduğu gibi Macron da kirli siyasetine malzeme aramaktadır." dedi.

Macron'un, Hz. Muhammed Mustafa’ya ilişkin sözde karikatürlere fikir özgürlüğü adına sahip çıkması ve Müslümanları aşağılamasına 'insanlığın inançlarını hedef almak özgürlük değil, küstahlıktır' diyerek cevap veren Karadeniz, yapılan akın yitimi olarak niteledi.

'Son birkaç aydır, ısrarla İslam ve Müslümanlar üzerinden güç devşirmeye çalışan, deyim yerindeyse, aklını yitirmiş küresel emperyalist odaklara yardakçılık yapan Macron’u korku çemberi sımsıkı sarmış durumda' diyen Karadeniz, şunları söyledi;

"Macron, İslam'dan korkuyor"

Macron, insandan, adaletten, İslam'dan korkuyor. İnancımız, farklı olabilir. Fikirlerimiz karşıt görünebilir. Ama çok temel bir ortaklığımız var; biz insanız ve dünyada birlikte yaşıyoruz. Hiç kimse, hiç kimsenin dinine, hükümlerine ve kutsallarına hakaret etme, onları yok etme hakkına sahip değildir ve olamayacaktır. Bizim gözümüzde Macron ve benzerleri emperyalistlerin amelesi, kapitalistlerin, finans baronlarının hademesidir. Macron, mazlumların kanı ile semirmiş emperyalist coğrafyanın, en zayıf ülkesinin lideri olması bakımından beyhude terör çığlıkları atmaktadır. Zira virüs Fransa’yı esir almıştır.  Yıkılan ve yok olan sömürü ve onu vareden düzendir."

Haber merkezi

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fatsa galibiyete alıştı!
Fatsa galibiyete alıştı!
MERAL AKŞENER ORDU’YA GELDİ
MERAL AKŞENER ORDU’YA GELDİ