Advert

MASKE ECZANEDEN ALINIR!

MASKE ECZANEDEN ALINIR!
MASKE ECZANEDEN ALINIR! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Koronavirüs salgınını fırsat bilen bazı kişiler, sokak ve köşe başlarında maske satışı yaparken, uzmanlar ise maskelerin virüsten koruyucu olması gerektiği konusunda uyarıyor. Ordu Eczacılar Odası Başkanı Hakan Öztekin, güvenilir maskeyi eczanelerden alınabileceğini söyledi.

İnsanları koronavirüsten koruyan en önemli araç olarak kullanılan maskenin satışları marketler, çeşitli iş yerleri ve sokakların yanı sıra pazarlarda da gerçekleştiriliyor.

"Bilmediğiniz yerlerden maske almayın"

Ordu Eczacılar Odası Başkanı Hakan Öztekin, maskenin, sosyal mesafe ve hijyen ile birlikte insanları koronavirüsten koruyan en önemli şeylerden biri olduğunu hatırlatarak, "Güvenilir maske eczanelerimizden temin edilir. Köşe başlarında maske diye satılan şeyler sizi covid-19'dan korumaz, hasta eder! Bilmediğiniz yerlerden maske almayın. Sağlığınız için maskeler eczanelerden alınmalı." dedi.

Koronavisür salgınından korunmak amacıyla kullanılan üç katlı ve pamuklu maskelerin tanesi eczanelerde bir liraya satılırken, sokaklarda ise 50 tane maske 20 liraya satılarak vatandaşların sağlığı hiçe sayılıyor.

Ordu Hayat/Tevfik Kul 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV