Advert

MARKA ŞEHİR PERŞEMBE İÇİN

MARKA ŞEHİR PERŞEMBE İÇİN
MARKA ŞEHİR PERŞEMBE İÇİN Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan, 2019 yılı seçimleri öncesi söz verdiği 12 km.lik yolda sathi asfalt kaplama programına başladıklarını açıkladı.

“1920 yılında atalarımızın, dedelerimizin, ninelerimizin el ile kazma kürek yardımı ile açtığı yolu şuan asfalt ile buluşturuyoruz” diyen  Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan, şu bilgileri verdi:

Daha kolay ulaşım

“Fatsa Laleli girişinden başlayarak döküm işlemine başladığımız yol programı sonuçlandığında ilçemize ulaşımı daha kolay olacak, mahallelerdeki hemşehrilerimizi güzel şehri İlçemiz Perşembemiz ile kucaklaştıracağız. Seçim öncesi Yeşilyol dediğimiz bu yol güzergahının Şenyurt ve Ortatepe Kabaktepe bağlantısını da gerçekleştirdiğimizde Yeşilyol projemizi hayata geçirmiş olacağız.

Bizler hangi sözü vermiş isek o sözün her zaman arkasındayız. Gece gündüz demeden bu yolda emek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Başta Büyükşehir Belediye Başkanım Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine, Perşembe Belediyesi ekibime, muhtarlarıma ve emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Adım adım daha güzel Perşembe’ye..

Göreve gelmeden önce Perşembemizin sorununu büyük çoğunluğunu çözüme kavuşturacağız demiştik ve bugün geriye baktığımızda aynı düstur ile devam ediyoruz, hangi sözü vermiş isek o sözlerin arkasındayız.

2020 yılı bitmeden vermiş olduğumuz bir diğer projemizin açıklamasını sizler ile başlayarak temelini atacağız ve siz kıymetli hemşerilerimiz ile paylaşacağız. Çok Başka Bir Perşembe İçin Çalışıyoruz.” Adnan Alparslan/Ordu Hayat

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV