Advert

LÖSEMİ DEĞİL, İYİLİK BULAŞICIDIR…

LÖSEMİ DEĞİL, İYİLİK BULAŞICIDIR…
LÖSEMİ DEĞİL, İYİLİK BULAŞICIDIR… Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Altınordu Belediyesi ilçede yaşayan ve lösemi tedavisi gören çocukları farkındalık Günü’nde unutmayarak, hediyelerle ziyaret etti.

Altınordu Belediyesi, aileleri ve anne baba adaylarını çocuk kanserlerine karşı bilinçlendirmek, löseminin yaygınlığı ve tedavi edilebilirliği konularına, lösemi tedavisi gören çocukların moral ve motivasyonunun sevgiyle yüksek tutulmasının önemine dikkat çekmek adına düzenlenen “Lösemili Çocuklar Haftası”nda lösemi hastalığı ile mücadele eden çocukları unutmadı.

Belediye Başkanı Aşkın Tören’in talimatı ile hazırlanan oyuncaklar belediye ekipleri tarafından evlerinde ziyaret edilen Lösemi hastası çocuklara ulaştırıldı.

Başkan Aşkın Tören, etkinlikle ilgili yaptığı değerlendirmede hem topluma hem de lösemili çocuklara ve ailelerine "Tedavisi 3 yıl süren, bu süre içerisinde yaşama tutunmaya çalışan çocuklarımızın ellerinden tutalım ve onları yalnız bırakmayalım. Bu hafta vesilesiyle lösemiyle mücadelede minik yüreklerin yanında yer almanın en büyük ve en etkili güç olduğuna inanıyorum." mesajını iletti. Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
100'ER 100'ER ÖLÜYORUZ!
100'ER 100'ER ÖLÜYORUZ!
BAŞKAN HAYATINI KAYBETTİ
BAŞKAN HAYATINI KAYBETTİ