Advert

KIŞ ÖNCESİ TEMİZLİK

KIŞ ÖNCESİ TEMİZLİK
KIŞ ÖNCESİ TEMİZLİK Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, il genelinde yer alan dereler, refüjler, sokak ve caddeler ile yeşil alanlarda Sonbahar temizliği başlattı.

 

Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sürdürülen temizlik çalışmaları ilk olarak, Türkülere konu olan Ordu’nun Dereleri’nde başladı. Altınordu ilçesinin ortasından geçen Civil Deresi içerisinde ve çevresindeki yeşil alanlarda yabani ot temizliği yapan ekipler, kış mevsimi öncesi kent genelindeki genel bakım çalışmalarını tamamlamayı hedefliyor.

"El ele verelim"

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, her mevsim güzelliğiyle göz dolduran Ordu’da, çevre temizliğine büyük önem verdiklerini belirterek, “Çevre bize atalarımızdan mirastır. Aynı zamanda bizlerinde çocuklarımıza, torunlarımıza emanet edeceğimiz bir mirasımızdır. Çevremizi korumalıyız. Bu anlamda Büyükşehir Belediyesi olarak rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra kapsamlı bir Sonbahar temizliği başlattık. Vatandaşlarımızdan ise isteğimiz şudur; Derelerimize, denize, yeşil alanlara lütfen çöp atmayalım. Daha yaşanabilir ve daha temiz bir Ordu için el ele verelim." dedi.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
100'ER 100'ER ÖLÜYORUZ!
100'ER 100'ER ÖLÜYORUZ!
BAŞKAN HAYATINI KAYBETTİ
BAŞKAN HAYATINI KAYBETTİ