Advert

"KİMSENİN HADDİ DEĞİL"

Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Bağımsız Ordu milletvekili Cemal Enginyurt, Alaattin Çakıcı'nın Kılıçdaroğlu hakkındaki sözlerini eleştirdi. Enginyurt "hiç kimsenin bir parti genel başkanına ağır hakaret etme hakkı yoktur" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi eleştirdi ve "Mafya liderlerini, uyuşturucu kaçakçıları serbest bırakıp düşünce suçlularını hapsetmekten vazgeçecek misin?" ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarında işaret ettiği Alaattin Çakıcı CHP liderine mektup yazarak, "Akıllı ol! Vatan hainleri ile Bahçeli'yi bir kefeye koyarsan hayatının hatasını yaparsın" deyip tehdit içerikli ifadelere yer verdi. Bu sözleri sert dille eleştiren CHP'liler, bugün Çakıcı hakkında suç duyurusunda bulundu.

Çakıcı'ya bir eleştiri de eski MHP'li milletvekilinden geldi. Bağımsız Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, "CHP Genel Başkanı'nı sevmeyebilirsiniz, fikirleri sizin için önemsiz olabilir. Lakin hiç kimsenin bir parti genel başkanına ağır hakaret etme hakkı yoktur. Eğer buna karşı çıkmazsak, yarın önüne gelen parti liderlerine hakaret eder. Fikri olan söylesin, kötü söz kimseye yakışmaz." Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ALTINORDU BELEDİYESİ'NDEN ÖNEMLİ FARKINDALIK
ALTINORDU BELEDİYESİ'NDEN ÖNEMLİ FARKINDALIK
Yeni otogarın hatları belli oldu!
Yeni otogarın hatları belli oldu!