Advert

"KİMSE MEMNUN DEĞİL"

Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

İYİ Parti İl Başkanı Ekrem Şentürk, yaptıkları esnaf ziyaretleri ve milletle yaptıkları sohbetlerde milletin ekonomik sıkıntılardan yana dert yandığını belirterek, “millet, koronavirüs salgını ve giderek yükselen pahalılıktan yana sıkıntılı. Millet gelecekten yana geçim kaygıları yaşıyor" dedi.

Yapılan anketlerde Cumhur İttifakının hızla oy kaybettiğini belirten Şentürk, “İYİ Parti’de oy artışı var. Bunun tek sebebi var oda millet umut olarak Akşener’i görmeye başladı. Çünkü Genel Başkanımız Meral Akşener’in gündeminde memleket meselesi, millet var. Millet bizden 'Dertlerimizi anlatmayı bırakmayın' diyor. Hayat pahalılığı her geçen gün artıyor. Türk parasının bir kıymeti kalmadı. Durum vahim. Bir tane memnun olan yok. İYİ Parti’nin meselesi pandemi sürecinde siftah dahi yapamayan esnaf kardeşlerimiz, asgari ücretin altında maaş alan emeklilerimiz, bizim meselemiz bir memleket meselesidir." dedi.

"Türkiye bu iktidardan kurtulmalı"

Türkiye’nin gündeminde Anayasa Mahkemesi’nin kararını tanımayan bir hâkim var diyen Ekrem Şentürk, sözlerini şöyle tamamladı; “Anayasa Mahkemesi’nin her türlü kararlarının uygulanması anayasada mevcuttur. Bu hâkim Anayasa suçu işlemiştir. Anayasa Mahkemesi kararı yok sayan tutuma karşı hükümetin alacağı tutum önemli. Türkiye’de artık kurumlarla ışıklarla mesaj veriliyorsa ampulün söndürme vakti gelmiş demektir. Türkiye artık bu iktidarı taşıyamıyor. Türkiye bu iktidardan kurtulmalı."

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV