Advert

“Kavga için gelmedik!”

“Kavga için gelmedik!”
“Kavga için gelmedik!” Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

İYİ Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk, diğer siyasi partileri düşman değil rakip gördüklerini belirterek, “Biz göreve kavga için değil Ordu’nun hakkını korumak için geldik ve bu doğrultuda çalışacağız” dedi.

Ordu’da 6 milletvekiline talip olduklarını belirten Ekrem Şentürk, “İktidara yürüyen bir partinin il başkanı olarak halkımızın İYİ Parti’ye yoğun ilgisi olduğunu görüyorum. Halk yüzünü bize döndü bu anlamda da biz halkın teveccühünü yere düşürmeden beklentilerine umutlarına cevap verebilmek için yoğun bir çaba sarf ediyoruz” dedi.

“Kapı, kapı dolaşacağız”

Ordu’da siyasetin İYİ Parti ile birlikte hareketleneceğini de belirten İYİ Parti İl Başkanı Ekrem Şentürk, şöyle devam etti;

“Niçin bunu söylüyorum Ordu’da bugüne kadar halkın yüksek teveccühlerine sahip olmuş diğer siyasi partilerimiz Ordu’da İYİ Parti kuruluş sürecine kadar halk nazarında çok yoğun bir emek sarf etmediler. Yani oy toplamak için kapı kapı gezmediler el sallama ile bu işi bitirdiler. Biz kapı kapı dolaşacağız ve ülkenin problemlerini dertlerini anlatacağız. Halktan yetki ve talep arzu edeceğiz. İYİ Parti'nin kuruluş amaçları Ordu seçmen beklentilerine çok uygun. Çünkü biz Kuvayi Milliye ruhu ile Cumhuriyetin kurucu değerleriyle Ordu’da ve Türkiye'de milletin hayrına olan bir yönetim tarzı benimsemiş durumdayız. Biz milletin doya doya içeceği cennet çeşmesi olmaya çalışacağız ve çeşmeden herkesin içmesi için mücadele edeceğiz.

Üye seferberliği

Kapımız herkese açık. Gençlerimizi, hanımlarımızı, halkımızı İYİ Parti'ye üye olmaya davet ediyorum. Bugün parti olarak üye katılımı konusunda ciddi bir çalışma yapıyoruz, adeta seferberlik halindeyiz; çünkü üye yapmak demek, aynı zamanda sahada olmak demek. Bugün bir vatandaşımızı partiye üye yapmak aynı zamanda bir siyasi parti faaliyetidir. O yüzden bunu çok ciddiye alıyoruz ve önemsiyoruz.

İktidarımız yakındır

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin üniter yapısıyla, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kadim devlet gelenekleriyle, bayrağıyla, demokrasi ve hukukun üstünlüğüyle sorunu olmayan tüm Ordulu hemşehrilerimin desteklerini bekliyor ve her kesimden vatandaşlarımızı İYİ Parti saflarına davet ediyorum. İktidarımız yakındır.” Haber merkezi

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarım müdüründen anlamlı hareket!
Tarım müdüründen anlamlı hareket!
72 kişi daha koronavirüse yenildi
72 kişi daha koronavirüse yenildi