Advert

KARADENİZ’İN EN İYİSİ

KARADENİZ’İN EN İYİSİ
KARADENİZ’İN EN İYİSİ Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Muhalefetin Ordu’daki tek temsilcisi olan Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, sosyal medyadaki performansı ile Karadeniz’deki tüm belediye başkanlarını geride bırakarak lider oldu.

Teleskop Dijital Gözlemci, Karadeniz Bölgesi İlçe Belediye ve Belediye Başkanları performans raporunu açıkladı. Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, bölgedeki 194 ilçe başkanını geride bırakarak birinci oldu.

194 başkanı geçti

Karadeniz İlçe Belediye Başkanları Sosyal Medya Analiz Raporu’na göre, yüzde 82,732 ile birinci olan Ulaş Tepe’yi, yüzde 80,253 ile Samsun/Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, yüzde 48,349 ile Samsun/Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, yüzde 48,054 ile de Samsun/Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci izliyor.

“Bu başarı hepimizin”

Sonuçları değerlendiren Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, *Gülyalı’yla ilgili gelişmeler, çalışmalarımız ve bunları sizlere en etkin biçimde ulaştırdığımız paylaşımlarımızla Karadeniz’in en çok etkileşime sahip Belediye Başkanı olduk. Sosyal Medya Analizi Raporu’na göre Karadeniz İlçe Belediye Başkanları içerisinde birinciyiz. Özverili bir şekilde çalışan ekip arkadaşlarıma ve ilgi gösteren tüm takipçilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV