Advert

Kan bağışına 'Büyük' destek!

Kan bağışına 'Büyük' destek!
Kan bağışına 'Büyük' destek! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in konuya olan hassasiyeti doğrultusunda Korona Virüs salgını sürecinde kan stokları azalan Kızılay'a kapılarını açtı.

Türkiye genelinde kan stokunun azalması sebebiyle bağış çağrısı yapan Türk Kızılay'ına destek Büyükşehir Belediyesinden geldi. Ordu Büyükşehir Belediyesi binasında gerçekleştirilen kan bağışına, yetkililer başta olmak üzere çok sayıda personel büyük bir duyarlılık göstererek Kızılay’ın kampanyasına destek oldu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, Kızılay'a kan akışının sağlanması için gerekli destekleri verdiklerini aktararak, "Büyükşehir Belediyesi olarak Kızılay'ımıza destek olmak amacıyla kapılarımızı açtık. Başta bizler olmak üzere insanlarımızın kan vermesini sağlamak için öncülük yapmış bulunuyoruz. Dilerim tüm halkımız bu kampanyaya katılır ve Kızılay'ımıza yeterli desteği vermiş oluruz." dedi.

Ordu Kızılay Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Ünal Keskinoğlu ise; "Özellikle Korona Virüs süreci boyunca Türk Kızılayının kan stokları ciddi anlamda azaldı. Kan bağışı içinde bulunduğumuz bu dönem zarfında daha çok önem kazandı. Bizlere bu anlamda destek olan Ordu Büyükşehir Belediyesine ve bağışta bulunan tüm bağışçılarımıza teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜLYALI SPOR KULÜBÜ YENİDEN!
GÜLYALI SPOR KULÜBÜ YENİDEN!
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!