Advert

KALYONCU'NUN İMZA GÜNÜNE YOĞUN İLGİ

KALYONCU'NUN İMZA GÜNÜNE YOĞUN İLGİ
KALYONCU'NUN İMZA GÜNÜNE YOĞUN İLGİ Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu yaylaları üzerine yazılmış en kapsamlı kitap olan 'Dünden Bugüne Ordu Yaylaları'nın ilk imza günü Atlıhan Otel'de yapıldı.

Yavuz Kalyoncu’nun; “Dünden Bugüne Ordu Yaylaları” isimli kitabı, Ergin Karlıbel Vakfı tarafından bastırıldı. 288 sayfadan oluşan kitap renkli resim ve haritalarla, Çambaşı Yaylası için önemli bir kaynak olarak hazırlandı.

Gazetemiz yazarı Yavuz Kalyoncu, “Dünden Bugüne Ordu Yaylaları” isimli ilk kitabının ilk imza gününü gerçekleştirdi.

Atlıhan Otel'de yapılan imza törenine yüzlerce kişi katılırken, pandemi kurallarına da dikkat edildi.

Kalyoncu'nun, “Dünden Bugüne Ordu Yaylaları” isimli ilk kitabının imza gününe Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, CHP 24. Dönem Milletvekili ve Basın Konseyi eski Başkanı Oktay Ekşi, Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, hayırsever iş adamı Ergin Karlıbel, siyasiler, iş adamları ve okurlar katıldı.

İmza gününde bir açıklama yapan yazar Yavuz Kalyoncu; "Sevgili dostlar, Dünden Bugüne Ordu Yaylaları kitabımın ilk tanıtım ve imza töreni Atlıhan Otel'de sanat sever okurlar tarafından gerçekleştirildi. Pandemi nedeniyle davetiye bastırmadan sosyal medya aracılığı ile duyurduğumuz tanıtımımıza iştirak eden herkese şahsım ve kitabımın sponsorluğumu yapan Ergin Karlıbel Vakfı temsilcileri adına teşekkür ediyorum. Süre kısıtlılığı yüzünden kitap imzalatamayan yayla sever okurlarımız için biri Çambaşı Yaylamızda olmak üzere iki imza töreni daha gerçekleştirilecektir." dedi.

Ordu Hayat/Yılmaz Ülgü 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV