KAFELER CADDESİ BAŞTAN YARATILDI

KAFELER CADDESİ BAŞTAN YARATILDI
KAFELER CADDESİ BAŞTAN YARATILDI Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu ilçesi Atatürk Bulvarı üzerinde kafelerin konumlandığı cadde boyunca başlatılan peyzaj düzenleme çalışmalarını tamamlandı.

Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in daha estetik bir şehir olgusundan yola çıkarak planlamaya aldığı projeler bir bir hayata geçiriliyor. Bu kapsamda Kafeler Caddesi Peyzaj Düzenleme Projesi kapsamında 4 bin 360 metrekare kafeler caddesi alanı içerisinde ahşap platformlar, oturma birimleri, bisiklet park alanları, doğaltaş yürüyüş alanı ve bitkisel tasarımlar yapılarak cadde modern bir görünüme kavuşturuldu.

"Yeniden kurguladık"

Projenin tamamladığına dikkat çeken Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Ordu’nun her noktasını ilmek ilmek işleyerekvatandaşlarımıza estetik, modern ve model olan bir kentin kapılarını aralıyoruz” dedi.

Başkan Güler sözlerine şöyle devam etti: “Ordu’nun sosyal yaşam alanlarının en önemli noktalarından biri olan, geçmişte insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, günümüzde ise kafelerin konumlandırıldığı Düz Mahalle Atatürk Bulvarı güzergâhında başlattığımız peyzaj düzenleme çalışmalarını tamamladık. Kentin vitrini konumundaki bu caddeyi estetik yaklaşımla yeniden kurguladık.”

Haber merkezi

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AYDIN ÜSTÜNTAŞ ÖDÜLÜ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI
AYDIN ÜSTÜNTAŞ ÖDÜLÜ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI
TAHTA AÇILDI!
TAHTA AÇILDI!