Advert

İYİ PARTİ DE KİTAP OKUDU!

İYİ PARTİ DE KİTAP OKUDU!
İYİ PARTİ DE KİTAP OKUDU! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu'nun Fatsa ilçesinde yaşayan Onur Güngör'ün siyanürle altın ayrıştırılmasına ve doğaya zarar veren maden işletmelerine karşı başlattığı çıplak ayakla günde yarım saat kitap okuma eylemine İyi Parti İl Teşkilatı da destek verdi.

 

İYİ Parti İl Teşkilatı İl Başkanı Ekrem Şentürk, yönetim kurulu üyeleri, İyi Parti Fatsa İlçe Başkanı Eda Doruk Çiviçi ve yönetim kurulu çıplak ayakla kitap okuma eylemine katılarak doğanın yok edilmesine karşı olduklarını belirttiler.

İyi Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk; "İYİ Parti il başkanlığı olarak bugün Fatsa'da siyanürle altın aramayı protesto etmek amaçlı Fatsa meydanda kitap okuma etkinliğine katıldık. Yaşadığımız doğayı Rant uğruna birilerinin yok etmesine izin vermeyeceğiz, halkımızla birlikte mücadeleye her platformda devam edeceğiz. Bu mücadeleyi başlatan Onur Güngör Beyefendiye doğaya göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayısıyla tebrik ve teşekkür ediyoruz." dedi.

Öte yandan Onur Güngör'ün siyanürle altın ayrıştırılmasına ve doğaya zarar veren maden işletmelerine karşı başlattığı çıplak ayakla günde yarım saat kitap okuma eyleminde 27'nci gün geri kaldı.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV