Advert

“İspat etmeyen şerefsizdir!”

“İspat etmeyen şerefsizdir!”
“İspat etmeyen şerefsizdir!” Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Belediye-İş’ten sert tepki;

Belediye-İş Sendikası, bir haber ajansı aracılığı ile sendikalarına yönelik yüksek maaş iddialarına sert bir dille cevap vererek, “eğer ortaya attığınız yalanları ispatlamazsanız, dünyanın en yalancı ve en şerefsiz insanlarısınız” dediler.

Yönetim Kurulu adına Belediye-İş Sendikası Ordu Şube Başkadın kadir Altun tarafından yapılan açıklamada, şunları söyledi;

“Üyelerimizi sürgünle tehditle Belediye-İş istifa etmeye, Hak-İş/Hizmet-İş’e üye olmaya zorlayanlar, yaptıkları hukuksuzlukları gizlemek için terör örgütü FETÖ’den öğrendikleri taktiklerle, satılık internet sitelerinde ürettirdikleri yalan haberlerin bir benzerini tetikçi İhlas Haber Ajansı aracılığıyla ülke geneline yaymaya çalışıyor.

İHA denen yalan makinesi, ‘Belediye-İş Sendikası'nda Şube Başkanının 15 bin lira maaş aldığı, bu rakamın harcırahlarla 25 bin liraya kadar yükseldiği, Şube Yönetim Kurulu Üyelerinin ise 10 bin lira maaş’ aldığını iddia ediyor.

İHA’nın yazısı, yalan olduğu için, kaynak yok, iftira olduğu için belge yok.  Yazıda ne var? Yalan var, yüzsüzlük var, arsızlık var, sahtekarlık ve haberi yazan satılık kalemler var.

Bu yalanları yazanlara, yazdıranlara hodri meydan diyoruz. Eğer ortaya attığınız yalanları ispatlamazsanız, dünyanın en yalancı ve en şerefsiz insanlarısınız.” Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜLYALI SPOR KULÜBÜ YENİDEN!
GÜLYALI SPOR KULÜBÜ YENİDEN!
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!