Advert

İlk kongre Gülyalı’da yapıldı

İlk kongre Gülyalı’da yapıldı
İlk kongre Gülyalı’da yapıldı Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

AK Parti Gülyalı İlçe Başkanlığına Abdullah Sipahi yeniden seçildi. Sipahi, hedefini Gülyalı belediye başkanlığını yeniden kazanmak, olarak açıkladı.

Kongreye AK Parti milletvekilleri: Dr. Şenel Yediyıldız , Metin Gündoğdu ve Ergün Taşçı ile Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, İl Başkanı Halit Tomakin, MHP İl Başkanı Naci Şanlıtürk ile çok sayıda partili katıldı.

Kongrede tek aday olarak İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Abdullah Sipahi, “arkadaşlarımızla beraber Gülyalı’yı karış ,karış dolaşacak, yeni hizmetler için eksiklikleri yerinde takip ederek çözümü için çalışacağız. İlk seçimde Gülyalı belediyesini yeniden AK  belediye ile buluşturacağız” dedi.

Abdullah Sipahi Başkanlığındaki Gülyalı ilçe yönetim kurulu: Hakan Ertaş, Tufan Us, Pelin  Kuloğlu, İbrahim Köksal, Ayşecik Çiçek Korkmaz, Mustafa Özkurt, Nursel Çetinkaya, Latif Aydoğdu, İbrahim Yerşilyurt ve Ahmet Topuz’dan oluşurken, il delegeliklerine ise: Abdullah Sipahi, Kemal Cebeci, Talip Şen, İlyas Yılmaz, Hüseyin Korkmaz, Mehmet Özata, Coşkun Bülbül, Metin Şahin, Hakan   Ertaş, Hasan Altunkaynak ve Necmi Cebeci seçildi. Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"SAĞLIK MÜDÜRÜ NE İŞ YAPIYOR?"
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI