İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN; SOSYAL MARKET

İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN; SOSYAL MARKET
İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN; SOSYAL MARKET Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Valiliği İl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından açılan “Sosyal Marketi” ziyaret eden Vali Tuncay Sonel, burada verilen hizmet ve yürütülen faaliyetler hakkında bilgi aldı.

2020 yılında, Sosyal Markete, hayırsever kişi ve kurumlar tarafından yaklaşık 300 Bin TL değerinde gıda, giyim, temizlik malzemesi, çocuk maması ve bezi bağışında bulunulduğunu belirten Vakıf Müdürü Levent Özsoy, yapılan bağışları ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdıklarını söyledi.

İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız için Sosyal Market’in konseptini değiştirip, daha aktif hale getireceklerini ifade eden Vali Sonel, “Hayırseverlerimizin yapmış olduğu giyecek, gıda, ev eşyası, tıbbi cihaz gibi bağışları, ihtiyaç sahibi insanlarımıza ulaştırıyor. Böylece hayra vesile olmuş oluyor. Ancak, bundan böyle Sosyal Marketimizin konseptini değiştirip, işlevini daha da artıracağız. Bu sebeple, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza sıfır, kullanılmamış giyecek, ayakkabı ve diğer ihtiyaç malzemeleri vermek istiyoruz. Bu konuda hayırsever vatandaşlarımızın, iş insanlarımızın daha hassas olmalarını bekliyoruz. Gelin hep beraber insanlarımızı yapacağımız yardımlarla mutlu edelim. Giymediğimiz giysileri değil de yeni hiç kullanılmamış giysilerden, ayakkabılardan yardım yapalım. Hatta Ordulu yerli marketlerden alışveriş hediye çeki temin edip ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza verelim ki gitsin marketten ihtiyacı olanı, canının çektiğini alsın. Çocuğuna muz, süt, peynir, zeytin canı ne istiyorsa onu rahatça alabilsin” dedi. Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsunspor, Fatsa'ya acımadı
Samsunspor, Fatsa'ya acımadı
CEZAEVİNDEN SATILIK TAVUK
CEZAEVİNDEN SATILIK TAVUK