Advert

“HER CAN BİZE EMANET!”

“HER CAN BİZE EMANET!”
“HER CAN BİZE EMANET!” Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Altınordu Belediyesi, Covid19 testleri pozitif çıkan ve karantinada tutulan vatandaşlara destek olmaya devam ediyor. 

Altınordu Belediyesi ekipleri tarafından özenle hazırlanan içerisinde temel gıda maddelerinin bulunduğu gıda paketi ve pandemiyle mücadelede en az düzenli beslenme kadar önem arz eden hijyen koşullarını sağlayacak temizlik ve dezenfekte malzemelerinin yer aldığı hijyen paketleri vatandaşların ikametlerine götürülüp kapılarında teslim ediliyor. Ayrıca testleri pozitif çıkan vatandaşların konutları da Altınordu Belediyesi ekipleri tarafından dezenfekte ediliyor.

1 milyon maske

Altınordu Belediyesi pandemi sürecinin başından itibaren başlattığı çalışmalarla şehir genelinde 1 milyonu aşkın ücretsiz maske, 20 bini aşkın gıda ve hijyen paketini vatandaşlara ulaştırdı.

Hizmetlerinin ve tüm çalışmalarının insan olduğunu ve temelini gönül belediyeciliğinin oluşturduğunu ifade eden Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, şunları söyledi:

“Temelini gönül Belediyeciliğinin teşkil ettiği sosyal belediyecilik gereği her türlü imkanımızı vatandaşlarımızın sağlığı, refahı, huzuru, konforu ve mutluluğu için kullanıyoruz. Her zaman ve her koşulda yanlarında olmak için gayret gösterdiğimiz Altınordulu vatandaşlarımızı karantina altında da yalnız bırakmıyoruz. Koronavirüs testleri pozitif çıkan vatandaşlarımızla bu süreçte belki bir araya gelip kucaklaşmak mümkün olmuyor. Ancak bu durum bizim onlara ulaşmamıza engel de teşkil etmiyor. Karantina altında olup talep eden tüm vatandaşlarımıza pandemi koşullarına uygun bir şekilde ekiplerimiz eliyle gıda ve hijyen paketlerimizi ulaştırıyor ayrıca konutlarını da dezenfekte ediyoruz.  Kurduğumuz gönül köprüleriyle hemşehrilerimizle dayanışmamız her zaman ve her koşulda devam edecek. Altınordu Belediyesi olarak bu şehirde her can bize emanet, anlayışımız doğrultusunda tüm ekip, ekipman ve imkanlarımızla Altınordu’luların yanındayız” dedi. Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV