Advert

HALUK LEVENT'TEN BİN 500 KOLİ!

HALUK LEVENT'TEN BİN 500 KOLİ!
HALUK LEVENT'TEN BİN 500 KOLİ! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Kurduğu AHBAP Derneği ile yardıma muhtaç kişi ve ailelerin yardımına koşan sanatçı Haluk Levent, Ordu'ya bin 500 yardım kolisi gönderdi.

Geçtiğimiz aylarda Ordu'ya gelerek Ordu Valisi Tuncay Sonel ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ile Boztepe'de sohbet eden Haluk Levent, Ordu'nun çok güzel bir şehir olduğunu söylemişti.

Sanatçı kimliğinin yanında, yardımseverliği ile de tanınan Haluk Levent’in başkanlığını yaptığı Ahbap Derneği tarafından ilimizdeki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza dağıtılmak üzere 1.500 adet yardım kolisi gönderildi.

Sanatçı Haluk Levent’in başkanlığını yürüttüğü Ahbap Derneği tarafından gönderilen ve içerisinde gıda ve temizlik malzemesi bulunan 1.500 adet yardım kolisinin, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarımız aracılığıyla ilimizdeki ihtiyaç sahibi ailelere dağıtımı yapıldı.

Ahbap Derneği’nin, Türkiye genelinde 30 bin iyilik gönüllüsü ile toplumsal dayanışmanın en güzel örneklerinden birisini sergilediğini ifade eden Vali Tuncay Sonel, ilimizdeki ihtiyaç sahiplerine 1.500 adet yardım kolisi gönderen Ahbap Derneği Başkanı ve Sanatçı Haluk Levent’e teşekkür etti. 

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GERÇEK REKORTMENLER!
GERÇEK REKORTMENLER!
GÜNDE 5 GRAM İYOT
GÜNDE 5 GRAM İYOT