Advert

GÜLYALI BELEDİYESİ'NDEN ÇİFTE ÜYELİK!

GÜLYALI BELEDİYESİ'NDEN ÇİFTE ÜYELİK!
GÜLYALI BELEDİYESİ'NDEN ÇİFTE ÜYELİK! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Gülyalı Belediyesi Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Gülyalı Belediyesi’nin Tarihi Kentler Birliği ve Sağlıklı Kentler Birliğine üye olunması konusundaki gündem maddeleri oy birliğiyle kabul edildi.

Başkan Ulaş Tepe’nin başkanlığında gerçekleşen toplantıda Yeniköy ve Ürümbey mahallelerinin kesişim noktasında yapımı tamamlanan çocuk parkına da “Sağlık Parkı” ismi verilmesi yönündeki gündem maddesi oy birliğiyle kabul edilerek tescillendi.

Başkan Tepe, "Pandemi sürecinde sağlık emekçilerimizin insanüstü çabasını görmezden gelemeyiz. Bu mücadelenin daima hatırlanması için gerçekleştirdiğimiz çalışmaya Sağlık Parkı isminin verilmesini oldukça anlamlı buluyoruz." dedi.

"Sağlık konusunda çalışmalar yürüteceğiz"

Tarihi Kentler Birliği ve Sağlıklı Kentler Birliğine üye olacaklarını aktaran Tepe, şunları kaydetti; "Gülyalı’nın yararına olabilecek, ilçeye değer katabilecek ve dışarıdan kaynak sağlayabilecek oluşumlara üyelik sağlıyoruz. Tarihi Kentler Birliği, yerel yönetimler ile meslek ve sivil toplum örgütlerini bir araya getirerek kentlerimizin tarihsel, kültürel ve doğal dokusunun korunmasını ve tanıtımını sağlama noktasında önemli çalışmalar yürütüyor. İlçemizde de tescilli tarihi eserlerimiz var. Birliğin çalışmalarından ve uygulamalarından faydalanmak için üye olacağız. Ayrıca Gülyalı Belediyesi olarak sağlık konusunda kurumsal manada çalışmalar yürütmek istiyoruz. Sağlıklı Kentler Birliğine Ordu’da üye olan ilk ilçe olacağız."

Haber merkezi

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV