Advert

Gülyalı Belediyesi, mutluluğa mutluluk katıyor!

Gülyalı Belediyesi, mutluluğa mutluluk katıyor!
Gülyalı Belediyesi, mutluluğa mutluluk katıyor! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Gülyalı Belediyesi, düğün yapacak ihtiyaç sahibi gençlerin gelinlik ve nişanlık kıyafetlerini ücretsiz bir şekilde dağıtmaya başladı.

Ortaya koyduğu farklı uygulamalara devam eden BaşkanUlaş tepe, bu kez de belediyeye hibe edilen gelinlikleri ihtiyaç sahiplerine dağıtıyor.  

"Ücretsiz veriyoruz"

Pandemi sürecinden dolayı bütün kesimlerin ekonomik olarak zor bir süreçten geçtiğini belirten Başkan Tepe, “Gülyalı Belediyesi bu süreçte ortaya koyduğu örnek ekonomik paketlerle esnafının yanında yer aldı. Vatandaşlarımızın yaşamını kolaylaştıracak yeni uygulamaları hayata geçiriyoruz. Evlenecek gençlerimize destek olabilmek için geçtiğimiz yıl nikâh işlemlerinden aldığımız ücreti kaldırmıştık. Bu uygulamamız Türkiye’de bir ilkti ve birçok belediyeye de örnek olmuştu. Bu yıl da evlenecek gençlerimizin gelinliğini ve nişan kıyafetlerini temin ediyoruz. Belediye hizmet binamız içerisinde oluşturduğumuz sergi salonunda ihtiyaç sahibi genç çiftlerimiz istedikleri kıyafetleri ücretsiz bir şekilde edinebilirler. Bu uygulamamızla zor süreçten geçen ailelerimizin ekonomilerine önemli bir katkı sağlamayı amaçlıyoruz.” dedi.

Başkan Ulaş Tepe, Gelinlik ve nişan kıyafetlerinin belediyeye hibe edildiğini belirterek, sözlerini şöyle tamamladı; "İstanbul’da faaliyet gösteren hemşehrimiz Utaş Moda Evi sahibi Naciye Utaş’a ve Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı hemşehrimiz Cemal Güneysu’ya ihtiyaç sahibi ailelerimiz için büyük anlam ifade eden bu anlamlı destek için çok teşekkür ediyorum."

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarım müdüründen anlamlı hareket!
Tarım müdüründen anlamlı hareket!
72 kişi daha koronavirüse yenildi
72 kişi daha koronavirüse yenildi