Advert

“GÖREVDEN ALMA YOK”

“GÖREVDEN ALMA YOK”
“GÖREVDEN ALMA YOK” Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu İl Başkanı Naci Şanlıtürk, 8 ilçe başkanının görevden alınmadığını, işlerinin yoğunluğundan dolayı görevlerini devrettiklerini dile getirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Altınordu, Akkuş, Aybastı, Çamaş, Çaybaşı, Mesudiye ve Ünye İlçe Başkanlığı yönetiminde değişikliğe gitti. Mevcut İlçe Başkanları Genel Merkezin kararıyla görevlerinden alındı.

"Güçlü yönetimler oluşturulacak"

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan MHP Ordu İl Başkanı Naci Şanlıtürk, diğer ilçelerde de yeniden yapılandırmalar olabileceğinin altını çizerek; ''Yeniden yapılandırma yapmış olduğumuz yedi tane ilçemizin birçoğunda mevcut ilçe başkanlarımız işlerinin yoğunluğu nedeniyle İlçe Başkanlıklarını başka arkadaşlarımıza kendi rızalarıyla devrettiler. Yeni kurulacak yapıda da yönetim kurullarında görev aldılar. Birkaç tane ilçemiz de Genel Merkezin takdiriyle görevden almalar oldu. Bu bir bayrak yarışıdır. Zaten göreve gelirken bu ilçelerimizin tamamına yakını bu şekilde görevlendirilmişlerdir. İlçe kongrelerini başlatacağımız şu günlerde her siyasal partide olduğu gibi Milliyetçi Hareket Partisi'nde de bu tür tasarruflar kullanılmıştır. Güçlü yönetimler oluşturulacak. Bu ne ilk olmuştur ne de son olacaktır. İlerleyen günlerde farklı ilçelerimizde de yeniden yapılandırmalar olabilir. Dolayısıyla Ulusal basında toptancı bir yaklaşımla efendim 8 tane ilçe görevden alınmış, falancanın şu davranışı nedeniyle böyle bir misilleme de bulunulmuş gibi haber yapılması gerçeği yansıtmamaktadır'' dedi.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"SAĞLIK MÜDÜRÜ NE İŞ YAPIYOR?"
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI