GÖNÜLLER DE ISINDI

GÖNÜLLER DE ISINDI
GÖNÜLLER DE ISINDI Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Altınordu Belediyesi, “sosyal belediyecilik anlayışı“ kapsamda kış mevsimiyle birlikte ihtiyaç sahibi ailelere yaptığı yardımlarla hem haneleri hem de gönülleri ısıtıyor. 

Belediye ekiplerince ilçe genelinde 525 aileye gıda yardım paketleri büyük bir özenle tek tek adreslerine teslim edildi. İnsana dokunan hizmetleriyle gönül belediyeciliğindeki farkını ortaya koyan Altınordu Belediyesi gıda ve hijyen paketlerinin yanı sıra, kış mevsimiyle birlikte ihtiyaç duyan vatandaşlara odun, kömür gibi yakacak yardımında da bulundu.

Altınordu Belediyesi’nde birçok sosyal yardım projesini hayata geçiren Belediye Başkanı Aşkın Tören, ihtiyaç sahibi ailelerin her daim yanında olduklarını ve toplumun dezavantajlı kesimleri ile daima dayanışma içinde olmaya devam edeceklerini vurguladı. Başkan Tören, “klasik belediyecilik hizmetlerimizin yanında sosyal yardım uygulamalarımız faaliyette bulunmakla yükümlü olduğumuz en önemli alanlardan birisidir. Çünkü biz, insanı yaşat ki devlet yaşasın, şehir yaşasın inancı ve insana hizmet ve hürmet eden belediyecilik anlayışı ile çalışmalarımızı yapıyoruz.” dedi. Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haşereyle topyekün mücadele
Haşereyle topyekün mücadele
"SEYYANEN ZAM İSTİYORUZ"