Advert

Gönül köprüsü…

Gönül köprüsü…
Gönül köprüsü… Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Altınordu Belediyesi, sosyal sorumluluk ilkesi gereği karantinada bulunan mahallelere temel gıda ve hijyen paketi ulaştırıldı.

Belediye ekipleri tarafından hazırlanan paketler karantinadaki mahallelerde bulunan vatandaşlara ulaştırılmaya devam ediliyor.

Yaşanan zorluk ve güçlükleri toplumsal dayanışma ve yardımlaşma kültürü ile aşacağımızı belirten Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “Pandeminin şehrimizdeki ekonomik ve sosyal risklerini en aza indirgemek için birçok uygulamayı hayata geçirdik. Şehrimizde iyilik ve gönül seferberliği başlattık. İyilik seferberliğimiz ile sosyal sorumluluk ilkesi gereği binlerce insanımıza devletimizin, milletimizin yardım elini ve desteğini ulaştırdık. Şimdi de karantina süreci nedeniyle evlerinden çıkamayan hemşehrilerimize desteklerimizi yine sürdürüyoruz. Her canı kendimize emanet bilen bir anlayış ve sosyal Belediyecilik sorumluluğu ile karantina altında olan mahallelerimizden talep eden vatandaşlarımızın gıda ve hijyen konusundaki temel ihtiyaçlarını karşılamaya gayret ediyoruz” Dedi.

Başkan Tören pandemi nedeniyle gösterdikleri özen ve dikkatleri sebebiyle hemşehrilerine teşekkür ederken, temizlik, maske ve mesafe konusunda dikkat ve özene devam edilmesi çağrısında da bulundu. Haber merkezi

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"LİGE KATILABİLMEK İÇİN HARÇLIKLARINI BİRİKTİRİYORLAR"
"LİDER BAŞLADIK, ŞAMPİYON TAMAMLAMAK İSTİYORUZ"