"GENÇLERİMİZE DESTEK OLMALIYIZ"

Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

İYİ Parti Altınordu Medya ve Propagandadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Nurgül Temel, "Yaşamış Olduğumuz bu zor dönemlerde görmezden geldiğimiz gençlerimiz sanki bu kalabalıklarda kaybolmuş gibiler. Gençlerimiz kaybolup gitmesin." dedi.

Gençlerin hem ekonomik özgürlüklerinin olmayışları hem de psikolojik çöküşleri ve kaybolmuşluklarının yanı sıra ailelerinin ekonomik durumları iyi olmamasına karşın işleri olmadığı için destekte bulunamamalarından dolayı çaresiz olduğunu aktaran Temel, gençlerin içinden çıkılmaz ağır bir psikoloji ve endişe içine girdiğini dile getirdi.

"Gençlerimiz kaybolup gitmesin"

'Gençler için ne yapabildik?' diye soran Temel, sözlerine şöyle devam etti; "İyi Parti olarak hem kadınları hem de gençlerimizi önemsiyoruz ve onların her alanda istihdam yaratmak için çalışıyor ve çabalıyoruz. Gençlerimize Eğitimse eğitim, tecrübe ise tecrübe, destek ise destek verilmesi gerekir. Gençlerimizi spora, sanata, Sosyal aktivitelere yönlendirip onları kötü alışkanlıklarından kurtararak tekrar kendilerine olan güvenlerini artırmalıyız. Gençler kendilerini gösterecek, kanıtlayacak varlığını belirten yerlere odaklanmalıdır. Gençlerimizin önünü menfaatler uğruna kesmek ya da onlardan çıkarlarımız için faydalanmak değil, sosyal yaşama hazır hale getirip güvenlerini cesaretlerini hedeflerini projelerini desteklemeliyiz. Gençlerimizi keşfetmemiz, hangi alanlarda çalışabilirliğini, milletine nasıl yararı olacağına, ailesine nasıl katkı sağlayacağını en önemlisi kendisinin var olduğunu desteklemeliyiz."

Ordu Hayat/Yılmaz Ülgü

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Komşular zirvede!
Komşular zirvede!
90 PERSONEL ALINACAK
90 PERSONEL ALINACAK