Advert

“Gelir düşse de hizmet kalitesi artıyor”

“Gelir düşse de hizmet kalitesi artıyor”
“Gelir düşse de hizmet kalitesi artıyor” Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Gülyalı  Belediyesi, yol çalışmaları kapsamında son olarak Alibey Mahallesinin Postallı semtinde gerçekleşen betonlama çalışmasıyla vatandaşların yüzünü güldürdü.

 

Başkan Ulaş Tepe, belediyenin gelirlerinin düşmesine karşın Gülyalı Belediyesi olarakgeçmişe dönük borçlarını kapatmaya, esnafa derman olmaya ve 13 mahallede beton yol çalışması gerçekleştirmeye devam ettiklerini söyledi.

2020 yılında 13 mahallede beton yol çalışmalarının süreceğini aktaran Tepe, yıl içerisinde Kestane, Ambarcılı, Tepealtı, Hoşköy ve Ürümbey mahallelerinde de çalışmaları tamamlayıp hedefe ulaşmak istediklerini ifade etti.

Başkan Tepe, Valilik ve büyükşehir belediyesi aracılığıyla da ilçe genelinde yol çalışmaları gerçekleştirildiğini hatırlatarak, “Ordu Valiliğimizce bu yıl içerisinde Taşlıçay, Ayrılık ve Mustafalı mahallelerimizde betonlama çalışmaları gerçekleştirildi. Ordu Büyükşehir Belediyemiz desteğiyle de Ambarcılı ve Turnasuyu mahallelerimizde asfalt çalışması tamamlandı. Ayrıca Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığımızca Ambarcılı-Kestane grup yolunda asfalt çalışmaları için ihale süreci tamamlanarak askı sürecine geçildi.” dedi.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"SAĞLIK MÜDÜRÜ NE İŞ YAPIYOR?"
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI