Advert

"GELECEK PARTİSİ UMUT OLACAK"

Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Gelecek Partisi Ordu İl Başkanı Av. Ali Safa Aydın, Ordu Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğüne verdikleri 32 kişilik İl Yönetim Kurulu listesiyle Gelecek Partisi Ordu İl Başkanlığını resmi olarak kurduklarını söyledi.

Başkan Ali Safa Aydın, "Asgari ücretin zamlar ve vergiler karşısında eriyerek yok olduğu, vatandaşın tanzim kuyrukları ve askıda ekmeğe muhtaç edildiği bu zor günlerde huzur, güven ve adaleti tesis etmek ve geleceğe dair yeni bir umut olmak için Gelecek Partisi çatısı altında hep beraber biz olarak bu yola çıkan tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma şahsım ve partim adına teşekkür ederim." dedi.

Gelecek Partisi İl Yönetimi şu isimlerden oluştu: Ali Safa Aydın, Mehmet Çelik, Sabri Koçak, İshak Fatih Köksal, Mustafa Aydemir, Ömer Faruk Abaylı, Durmuş Doğru, Ece Görgülü, Tolga Özel, Nafiz Aziz İşbakan, Yusuf Kaan Gültaş, Cem Kahraman, Adem Albayrak, Taner Yılmaz, Ahmet Koçak, Emirhan Özcan, Taha Çiçek, Emre Arslan, Muzaffer Sevgili, Adnan Gümüş, Murat Karaman, Ümit Koç, Gökhan Bayrak, Seval Ocak, Celal Tepe, Dursun Şahin, Cansu Çimiç, Cavit Başpehlivan, Önder Gündoğdu, Emin Karaman, Şükrü Eryuva, Beytullah Çakmak.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ordu Ülkü Ocaklarından önemli proje
Ordu Ülkü Ocaklarından önemli proje
YARIM DÜZİNE BERABERLİK!
YARIM DÜZİNE BERABERLİK!