GELECEK PARTİSİ GELİYOR...

GELECEK PARTİSİ GELİYOR...
GELECEK PARTİSİ GELİYOR... Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Gelecek Partisi Ordu İl Başkanlığı'nda gerçekleştirilen online toplantı sonucunda İl Başkanlık Kurulu oluşturularak görev dağılımı yapıldı.

 

Gelecek Partisi Ordu İl Başkanı Av. Sefa Aydın; "Gelecek Partisi Ordu İl Başkanlık Kurulu oluşturulmuştur. Ordu’da yeni bir dönemi başlatacak olan teşkilat mensuplarımıza başarılar diliyorum. Ordu’muza, vatanımıza ve milletimize hayırlı uğurlu olsun. Milletimiz için buradayız, ordu için buradayız!" dedi.

Gelecek Partisi İl Başkanlığında görev dağılımı şu şekilde yapıldı:

İl Başkanı Sefa Aydın, Siyasi İşler Başkanı Durmuş Doğru, Seçim ve Hukuk İşleri Başkanı Mustafa Ceren Aydemir, Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkanı İshak Fatih Köksal, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Nafiz Aziz İşbakan, Sosyal Politikalar Başkanı Önder Gündoğan, Ekonomi Politikaları Başkanı Sabri Koçak, İletişim Başkanı Cem Kahraman, İnsan Hakları Başkanı Adem Albayrak, Parti İçi Eğitim Başkanı Gökhan Bayrak, Dış İlişkiler Başkanı Celal Tepe, Ar-Ge ve Bilişim Başkanı Yusuf Kaan Gültaş, Kültür Sanat Politikaları Başkanı Ömer Faruk Abaylı, İdari ve Mali İşler Başkanı Emirhan Özcan, İl Sekreteri Muzaffer Sevgili, Teşkilat Başkan Yardımcısı Ümit Koç, Siyasi İlişkiler Başkan Yardımcısı Tolga Özel, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Ece Görgülü, Seçim ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı Murat Karaman, Parti İçi Eğitim Başkan Yardımcısı Taha Çiçek, İdari ve Mali İşler Başkan Yardımcısı Cansu Çimiç.

İl Etik Kurulu: Ahmet Koçak, Cavit Başpehlivan, Adnan Gümüş, Beytullah Çakmak, Dursun Şahin,

Disiplin Kurulu: Taner Yılmaz, Emre Arslan, Seval Ocak, Emin Karaman, Şükrü Eryuva.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AYDIN ÜSTÜNTAŞ ÖDÜLÜ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI
AYDIN ÜSTÜNTAŞ ÖDÜLÜ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI
TAHTA AÇILDI!
TAHTA AÇILDI!