"GAZETECİLER, GÖZÜMÜZ, KULAĞIMIZ"

Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Şahin, gazetelerin haber alma açısından önemli bir görev üstlendiğini aktararak, yerel basının desteklenmesi gerektiğini dile getirdi.


10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle 19 Eylül Gazeteciler Derneği'ni ziyaret eden Servet Şahin, tüm basın mensuplarının gününü kutladığını söyledi.

"Bizim için önemlisiniz"
Başkan Servet Şahin, gazetecilerin her dönemde önemli olduğunu belirterek; "Yerel gazeteleri her gün takip ediyorum. Gazetecileri destekliyoruz. Tüm iş adamlarının destek olması lazım. Bir paket sigara 15 lira. Bunun yerine bir gazeteye abone olunabilir. Gazeteciler bizim için çok önemli. Gazetecilerin şartları bir devlet memuruyla denk olmalı." dedi.

"Gazeteciler, kamu hizmeti yapıyor"
19 Eylül Gazeteciler Derneği Başkanı Erdoğan Erişen ise; "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü, gazeteciler için önemli bir gün. Sadece ülkemizde kutlanıyor. Geçmişte gazetecilik daha iyi bir seviyedeydi, daha çok okuru vardı. Biz kurum ve kuruluşlardan ilanların  gazetelere verilmesini istiyoruz. Biz hakkımızı istiyoruz. Gazeteciler, bir kamu hizmeti yapıyor. Her haber ulusal basında yer almaz ama yerel basın ne olursa olsun Ordu'nun sesini duyurmaya devam ediyor." diye konuştu.

Ordu Hayat/Yılmaz Ülgü

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ORDUSPOR 1967 GÖZÜNÜ KARATTI
ORDUSPOR 1967 GÖZÜNÜ KARATTI
FATSA'NIN GÖZÜ TAHTADA!
FATSA'NIN GÖZÜ TAHTADA!