Advert

ESTİ, GÜRLEDİ, SESSİZCE GİTTİ!

ESTİ, GÜRLEDİ, SESSİZCE GİTTİ!
ESTİ, GÜRLEDİ, SESSİZCE GİTTİ! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Geçen ay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevinden alınan Bülent Şişman, “elimde belgeler var” diye kapı kapı dolaştıktan sonra sosyal medyadan istifa ettiğini açıklayarak Ordu’dan ayrıldı.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler tarafından görevden alındığı açıklanan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman, “belediyede artık çalışma imkanım olmadığını görüyorum“ diyerek 15 Ekim itibarı ile istifa ettiğini açıkladı.

“Krizlerle uğraştım”

Görev yaptığım dönem boyunca, 7/24 esaslı çalışmaya gayret ettim. Göreve başladığımızda köpek krizi, çöp krizi vardı. Yapılması vadedilen 552 projeden bahsediliyordu ancak listesini 2 ayda zor toparlayabildik” diyen bülent Şişmen, sosyal medyadan şöyle veda etti:

“Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler ile birlikte krizleri çözmek, belediyeyi normal hayata geçirmek için büyük bir özveriyle çalıştık. Kulaklarımızı dedikodulara kapadık, sadece işimize odaklandık, daha sonra verilen sözlerle 1.000 civarına yaklaşan projeleri maliyetlendirerek, Başkanımız ile birlikte önceliklendirerek hızlıca bitirmeye odaklandık. Başkanımızın “Bilge” kişiliğinin altında biz de başkanımızın “sahada gören gözü, tutan eli, yürüyen ayağı” olmaya çalıştık.

Büyükşehir belediyesini bir taraftan hızlı iş bitiren belediye haline getirmeye çalışırken, öbür taraftan hukuken yanlışlar yapmamaya, gelecekte belediyeyi her türlü riskten uzak tutmaya çalıştık, bunun için elimizden gelen bütün özen ve gayreti gösterdik. Daha önce çalıştığımız şirketlerdeki etkinlik ve verimlilik seviyesine belediyeyi bu 9 aylık çalışmamız boyunca büyük oranda yaklaştırdık. Pasif duran, krizleri bekleyen belediye yerine, “iş bitiren, hızlı reaksiyon alan, proaktif çalışan” bir belediye haline büyük oranda geldik.

Bugün geldiğimiz ortamda belediyede artık çalışma imkanım olmadığını görüyorum. Bu sebeple 15.10.2020 tarihi itibariyle görevimden ayrılıyorum.”

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"ZENGİN DAHA DA ZENGİNLEŞTİ"
Şişman görevinden istifa etti
Şişman görevinden istifa etti