Advert

ENGELLİLER ARTIK DAHA MUTLU!

ENGELLİLER ARTIK DAHA MUTLU!
ENGELLİLER ARTIK DAHA MUTLU! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe’nin girişimleriyle Esenyurt Belediyesi’nden hibe olarak ilçeye gönderilen elektrikli hasta yataklarıyla tekerlekli sandalyelerin dağıtımı tamamlandı. Sosyal belediyecilik hizmetleri kapsamında ortaya koyduğumuz ve kamuoyundan da büyük destek gören bu çalışmayla engelli ailelerinin yüzleri güldü.

Belediye Başkanı Ulaş Tepe, elektrikli hasta yataklarıyla tekerlekli sandalyelerin dağıtımını tamamladıklarını belirterek; “Elektrikli hasta yatakları ve tekerlekli sandalyelerle engellilerimizin ve ailelerinin yaşamlarını kolaylaştırıyoruz." dedi.

"Büyük takdir topladık"

Tepe, şunları kaydetti; "Özellikle yatalak durumda bulunan vatandaşlarımızın bakımlarının ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Elektrikli hasta yatakları bu manada büyük konfor ve kolaylık sağlıyor. Farklı kurumlardan bu malzemelerin tedariki için talepte bulunan ve aylardır sıra bekleyen ailelerimizin olduğunu tespit ettik. Ortaya koyduğumuz çalışmayla ilgili kamuoyundan büyük takdir topladık. Dağıtım gerçekleştirdiğimiz ihtiyaç sahibi ailelerin hayır dualarını almak bizim için en büyük armağan. İlerleyen dönemde de benzer çalışmalar ortaya koyacağız. Ekipmanların tedariki noktasında desteklerini esirgemeyen Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı hemşehrimiz Cemal Güneysu’ya teşekkürlerimi sunuyorum."

Aileler teşekkür etti

Belediyemizin malzemelerin dağıtımıyla ilgili talep topladığı haberini kamuoyuyla paylaştığı andan itibaren kısa sürede dağıtım listesi oluşturuldu. Geçtiğimiz gün itibarıyla da malzemeler engelli ailelerimizin evlerine taşınarak kurulumu belediyemiz ekiplerince gerçekleştirildi. Engelli vatandaşlarımız ve aileleri hanelerine kadar gelen bu anlamlı hizmet dolayısıyla Başkanımız Ulaş Tepe’ye teşekkürlerini iletti.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV