Advert

EN BÜYÜK BALIĞI TUTAN KAZANDI!

EN BÜYÜK BALIĞI TUTAN KAZANDI!
EN BÜYÜK BALIĞI TUTAN KAZANDI! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Fatsa Belediyesi tarafından 26-27 Eylül Cumartesi ve Pazar günü 97 kişinin katıldığı Balık Avı yarışmasında amatör balıkçılar en büyük balığı yakalamak için birbirleriyle kıyasıya yarıştı.

Sosyal mesafe kurallarına hassasiyet gösterilerek düzenlenen Balık Avı yarışmasına Fatsa’nın yanı sıra Samsun ve Giresun illerinden de katılım oldu.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ilçede ilk defa düzenlenen bu yarışmanın çok daha farklı illerden de katılımın olduğu geleneksel hale gelen bir yarışma olacağının müjdesini verdi.
Balık Avı yarışmasında en büyük balığı yakalayan Kerim Müftüoğlu birinci olurken Taner Kısaç ikinci ve Ömer Faruk Kılıç üçüncü oldu. En büyük balığı tutarak dereceye giren yarışmacılara profesyonel olta ve kupa verildi.

"Çok hoş bir yarışma oldu"

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler; "Fatsa’mızın güzel sahilinde açık havada çok anlamlı bir yarışma yapıldı. Hem zamana karşı hem de doğal güzellikler içerisinde bir yarışmada birlikte olduk. Bu yarışma vesilesiyle güzel bir tanıtım gerçekleşmiş oldu. Gerçekten mutluluğun bir resmi bu. Ulu çınarların gölgesinde güzel ve hoş bir yarışma gerçekleşmiş oldu. Çok güzel ve temiz bir ortamda bu yarışmayı gerçekleştirdiler. Bu yarışmanın bundan sonra da devam etmesini arzu ediyorum. Bu noktada biz halkımızın hizmetindeyiz." dedi.
Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterilen etkinlikte özellikle çocuklarında olta kullanmak istemeleri gözlerden kaçmadı.

Haber merkezi
 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV