"EMEĞİNİZ BÜYÜK"

Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği’ne ziyaret gerçekleştirdi. Tepe, "Yerel basını düzenli olarak takip ediyoruz. Kamera arkasında büyük emek var." dedi.

Başkan Tepe, “Öncelikle 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü yürekten kutluyorum. İyi ki varsınız. Siz de bütün çalışanlarının gerek yazılı gerek görsel her alanda çalışan bütün gazetecilerimizin günlerini kutluyorum.” dedi.

"Sizden çok şey öğreniyoruz"

Başkan Tepe, basının önemine değinerek; “Çok büyük emeğiniz var. O gördüğümüzün bir de görünmeyen kamera arkasında çok büyük bir emek var. Biz de yerel yönetimler olarak, belediye olarak sizlerden çok şey öğreniyoruz. Her gün düzenli olarak gerek yerel basını gerek ulusal basını düzenli olarak takip ediyoruz. “ diyerek açıkladı.

"Takip ediyoruz"

Yerel basını günlük takip ettiklerini söyleyen Başkan Tepe, “Yerel basına destek olma noktasında da biz bütün yerel gazetelere aboneyiz ve düzenli olarak takip ediyoruz. Gülyalı ile ilgili eleştiri de olabilir, farklı düşünce de olabilir, dışarıdan gören bir göz çok daha kıymetli bizim için. Herkesin gününü kutluyorum, iyi ki varsınız diyorum.” diyerek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.

"Gazetecilik zor ve meşakkatli bir iş"

19 Eylül Gazeteciler Derneği Başkanı Erdoğan Erişen de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi; “Öncelikle kendisine medyamıza verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Gazetecilik zor ve meşakkatli bir iş. Az önce de söylediği gibi ön planda olan bizlerin dışında arkada çok ciddi bir emek var. Öncelikle ben oradan başlamak üzere tüm çalışan, çalışmayan yönetici patron seviyesindeki tüm meslektaşlarımın bir kez daha 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutluyorum."

Ordu Hayat/Yılmaz Ülgü

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aşı sırası 75 yaş üstünde
Aşı sırası 75 yaş üstünde
Son dakika transferi!
Son dakika transferi!