EĞİTİMCİLERDEN KIZILAY'A KAN DESTEĞİ!

EĞİTİMCİLERDEN KIZILAY'A KAN DESTEĞİ!
EĞİTİMCİLERDEN KIZILAY'A KAN DESTEĞİ! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Milli Eğitim Müdürlüğü idareci, personel ve 19 ilçede bulunan eğitim ailesi ile birlikte başlatılan kampanyaya kan vererek destekte bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, Müdür Yardımcısı Olgun Küçük, Şube MüdürleriErol Başar ve Ramazan Töngel ile birlikte katıldığı kan bağışı kampanyası ile ilgili yaptığı değerlendirmede; "Kan bağışının hem hastaların sağlığına kavuşması hem de donörlerin daha sağlıklı bir yaşam sürmeleri için önemini hepimiz biliyoruz. Yoğun kan ihtiyacının olduğu bir dönemde kan bağışına katkı sunan herkese duyarlılıkları için teşekkür ediyorum." dedi.

Eğitimciler olarak kan bağışlamanın toplumda farkındalık oluşmasına katkı sağlayacağını vurgulayan Müdürümüz, özellikle salgın sürecinde ve kış aylarında kan bağışının öneminin bir kat daha arttığını belirterek tüm duyarlı kişileri kan vermeye davet etti.

Vargeloğlu önderliğinde kampanyaya katılan idareci ve personellimiz Ordu Eğitim Ailesi olarak 1.064 ünite kan ile kan bağışı kampanyasına katıldı.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aşı sırası 75 yaş üstünde
Aşı sırası 75 yaş üstünde
Son dakika transferi!
Son dakika transferi!