DOĞALGAZIN GELMESİ NÜFUSA BAĞLI!

DOĞALGAZIN GELMESİ NÜFUSA BAĞLI!
DOĞALGAZIN GELMESİ NÜFUSA BAĞLI! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, ilçeye doğalgazın gelmesiyle ilgili görüşmelerin devam ettiğini belirterek, 'Doğalgaz yatırımları nüfus kriterine bağlı. İnşallah doğalgaz Kabadüz'e gelecek' dedi.

31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler tarafından Perşembe, Gülyalı ve Kabadüz ilçelerine söz verilen doğalgaz ile ilgili çalışmalar devam ediyor.

"Süreç devam ediyor"

Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, doğalgaz ile ilgili çalışmaların sürdüğünü aktararak; "Doğalgaz ile ilgili süreç devam ediyor. Burada ekonomik bazlı ve ilçemizdeki abone anlamında nüfusun az olmasından dolayı kaynaklanan sebepler var. Doğalgaz yatırımları nüfus kriterine bağlı. Doğalgaz gelecek, çalışmalar devam ediyor. Ama hem kurumsal bazda ilgili firma açısından olan bazı eksiklikler var. Bu eksiklikler giderildiği taktirde proje de gerçekleştirilecek. İnşallah doğalgaz Kabadüz'e gelecek." dedi.

Ordu'ya gelen doğalgazın Çambaşı ve Kabadüz üzerinden geldiğini belirten Kaya, bu hat üzerinden Kabadüz'e de gaz verilmesi için çalıştıklarını dile getirdi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haşereyle topyekün mücadele
Haşereyle topyekün mücadele
"SEYYANEN ZAM İSTİYORUZ"