Advert

DEMİR ALİ YAŞASIN SEFERBERLİĞİ

DEMİR ALİ YAŞASIN SEFERBERLİĞİ
DEMİR ALİ YAŞASIN SEFERBERLİĞİ Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Altınordu Belediyesi, Başkan Aşkın Tören’in talimatlarıyla Belediye hizmet binasının önünde düzenlediği ve iki gün süren ‘Kurabiye Günü’ etkinliği ile “Demir Ali’ye Umut Ol” kampanyasına güçlü bir destek verdi. 

Altınordu Belediyesi, SMA hastalarının tedavileri için verdiği mücadelenin sembolü haline gelen Altınordulu İbrahim ve Ezgi Bayraktar çiftinin 17 aylık oğulları SMA hastası Demir Ali için başlatılan ‘Demir Ali’ye Umut Ol’ kampanyasına desteğini sürdürüyor.  

Belediye hizmet binası önünde düzenlenen ‘Kurabiye Günü’ etkinliği öncesi balonlarla süslenen ve üzerinde ‘Umudum Olur musun’ yazılı pankartlar bulunan belediyeye ait araçlar şehrin dört bir yanında anons ve siren sesleri eşliğinde tur attı. Belediye hoparlörlerinden yapılan anonslarla etkinlik alanına davet edilen Altınordu’lar Demir Ali’ye destekte bulundu. Etkinlikte ayrıca vatandaşlarda kendi ürünlerini satarak Demir Ali’ye bağışta bulundu. 

Umut olacağız

‘Kurabiye Günü’ etkinliğine katılan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Demir Ali’nin ailesi ve gönüllü vatandaşlarla bir araya geldi. Demir Ali’nin hayata tutunma mücadelesine her türlü desteği vermeye devam edeceklerini belirten Başkan Tören, şunları söyledi;

“Bir cana umut bir derde derman olmak için şehir olarak kenetlendik. Bu manada Demir Ali evladımızın sağlık sorunları ile ilgili mücadelesine destek vermek üzere tüm kurum, kuruluşlar ve şehrimiz tek yürek oldu. Bizler de Altınordu Belediyesi olarak ama bundan da öte bir vatandaş, bir baba olarak ailemizin yanında olmak istedik. Tedavi süreci ile ilgili yapılan çalışmalara hem bireysel anlamda hem de kurumsal anlamda katkı sağlamak istedik. İnşallah bu etkinliklerin sonucunda amacımıza ulaşır ve Demir Ali’mizin tedavisi tamamlanır ve tekrar kendi akranları gibi hayata tutunduğuna hep birlikte şahit oluruz.“

Herkes Elini Taşın Altına Koymalı

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Demir Ali Bayraktar’ın tedavi masrafları için düzenlenen “kurabiye günü” etkinliğine katılarak destek çağrısında bulundu.

Gündoğdu, Partisinin İl Başkanı Halit Tomakin ile, Altınordu İlçesinde düzenlenen ve gelirinin tamamı Demir Ali için bağışlanacak olan “Kurabiye Günü” etkinliğine katıldı. Burada tüm siyasi partilerin temsilcilerine, sivil toplum kuruluşlarına ve iş adamlarına seslenen Gündoğdu “İbrahim Kubilay ile Ezgi kardeşlerimin ve Demir Ali yavrumuzun daima yanında ve  destekçileri olacağız. Tüm siyasi partilerin, STK’ların ve iş adamlarımızın desteklerini bekliyoruz.” dedi.

Daha önce Demir Ali ve ailesini ziyaret eden Metin Gündoğdu 1000 Euro bağışlayarak Demir Ali için yeni bir kampanya başlatmıştı.

Altınordu Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler Pazar günü de Akyazı Mahallesinde devam etti. Haber merkezi

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
100'ER 100'ER ÖLÜYORUZ!
100'ER 100'ER ÖLÜYORUZ!
BAŞKAN HAYATINI KAYBETTİ
BAŞKAN HAYATINI KAYBETTİ