Advert

DEMİR ALİ İÇİN 1 GÜN

DEMİR ALİ İÇİN 1 GÜN
DEMİR ALİ İÇİN 1 GÜN Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Başta Ordu olmak üzere her gün yüzlerce insan, ülke genelinde ise hızla yayılan bir insan kitlesi Demir Ali’yi yaşatmak için her gün bir katkıda bulunurken, ORBEL, yükü vatandaşlara attı ve 10 Kasım’da otopark ve Ters Ev’den elde edilecek geliri kampanya için bağışlayacağını duyurdu. 

ORBEL’den yapılan açıklamada, “SMA Tip 1 hastası Demir Ali’nin sağlığına kavuşması için başlatılan ve siz değerli hemşehrilerimizin katkılarıyla bugünlere gelen kampanyaya ORBEL olarak biz de katkı sunmaya hazırlanıyoruz” denilerek, yönetim kurulunun almış olduğu karar doğrultusunda, 10 Kasım günü ORBEL A.Ş.’ye bağlı otoparklar ve Ters Ev’den elde edilecek gelirin Demir Ali için başlatılan yardım kampanyasına bağışlanacağı bildirildi. 

Açıklamada, “Hemşehrilerimizi 10 Kasım günü ORBEL’e ait otoparkları kullanıp, Ters Evi ziyaret etmeye davet ediyoruz. Demir Ali’nin ışığı sönmesin , bir mum diğer mumu tutuşturmakta bu nedenle bütün halkımızı kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz” çağrısı yapıldı. Haber merkezi 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ALTINORDU BELEDİYESİ'NDEN ÖNEMLİ FARKINDALIK
ALTINORDU BELEDİYESİ'NDEN ÖNEMLİ FARKINDALIK
Yeni otogarın hatları belli oldu!
Yeni otogarın hatları belli oldu!