Advert

Çocuk Hakları Alt Komisyonu bahçede

Çocuk Hakları Alt Komisyonu bahçede
Çocuk Hakları Alt Komisyonu bahçede Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

TBMM’de grubu bulunan siyasi partilerin Milletvekillerinden oluşan TBMM Çocuk Hakları Alt Komisyonu, çocuk işçiliğinin önlenmesine yönelik ilimizde yürütülen örnek çalışmaları ve projeleri yerinde görmek ve değerlendirmelerde bulunmak üzere Ordu’ya geldi.

İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu riyasetinde, Başkanlığını AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu’nun yaptığı ve AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak’dan oluşan TBMM Çocuk Hakları Alt Komisyonu, Ordu’daki programına Vali Tuncay Sonel’i ziyaret ederek başladı.

Vali Sonel karşıladı

Vali Tuncay Sonel tarafından Valilik Binası önünde karşılanan TBMM Çocuk Hakları Alt Komisyonu Başkan ve Üyeleri, daha sonra Valilik Makamına geçti. Komisyonunun değerli başkan ve üyelerini Ordu’da görmekten dolayı son derece mutlu olduklarını ifade eden Vali Tuncay Sonel, “Heyetinizin Ordu ziyareti hem çocuklarımız için, hem Ordu’muz için, hem de milletimiz için güzellikler getirir. Bizleri onurlandırdınız. Sizlere Ordu’muza hoş geldiniz diyoruz. Ordu’muz, deniziyle, yaylalarıyla, şelaleleriyle, gölleriyle hakikaten çok güzel bir coğrafyaya sahip. Çok değerli bir Büyükşehir Belediye Başkanımız var. Değerli Milletvekillerimiz var. Çok değerli bürokratlarımız, siyasetçilerimiz, iş dünyasında değerli iş insanlarımız var. Ordu dışında, hatta yurt dışında bulunan Ordu’nun bu değerleriyle birlikte Ordu Ailesi olarak şu ana kadar yapılananların üzerine bizler de bir şeyler ilave etmenin gayreti ve çabası içerisinde olacağız” dedi. Haber merkezi

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"SAĞLIK MÜDÜRÜ NE İŞ YAPIYOR?"
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI