Advert

ÇİLE SONA ERDİ!

ÇİLE SONA ERDİ!
ÇİLE SONA ERDİ! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Altınordu Belediyesi, Karşıyaka Mahallesinde altyapısı sil baştan yenilenen 973, 974, 978 ve 976 No’lu sokaklarda hem altyapı çalışması yaptı hem de sıcak asfalt dökerek vatandaşları rahata kavuşturdu.

 

Altınordu Belediyesi, konforlu standardı yüksek daha yaşanabilir bir şehir hedefiyle şehrin dört bir yanında sürdürdüğü altyapı ve üstyapı çalışmalarıyla Altınordu'nun her yerini şantiyeye çevirdi.

Altınordu’nun yeni yapılaşma ve toplu konut alanlarıyla önemli merkezlerinden biri olan Karşıyaka Mahallesinde birçok toplu konut ve toplu yaşam alanının bulunduğu 973, 974, 978 ve 976 No’lu sokaklarda yapılan altyapı ve üstyapı çalışmalarıyla mahalle sakinlerinin yağmur suyu taşkınlarından kaynaklı çilesi mutluluğa dönüştü. Altyapı çalışmaları biten sokaklar sıcak asfaltla buluşturuldu.

Vatandaşlardan tam not

Modern görünümü, güçlü altyapı ve üstyapısıyla konforlu bir yaşam alanına dönüşen toplu konutlarda ve bölgede ikamet eden vatandaşlar yıllardır çileye dönüşen sorunlarının çözülmüş olmasından mutlu olduklarını ifade ederek Başkan Aşkın Tören’e teşekkür ettiler.

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, altyapısı güçlü bir şehir hedefiyle çalıştıklarını söyleyerek, “Yılların sorunlarını bir bir çözmeye devam ediyoruz. Hem sorunları çözüyor hem de şehrimizi geleceğe hazırlıyoruz. Karşıyaka mahallemizde yaptığımız çalışmalarla sorunları çözülmüş altyapısı ve üstyapısı tamamen yenilenmiş ve sıcak asfalt konforuna kavuşmuş alanları hemşehrilerimizin hizmetine sunduk.” dedi.

Haber merkezi

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"SAĞLIK MÜDÜRÜ NE İŞ YAPIYOR?"
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI