Advert

CHP’Lİ VEKİLLERDEN ÇAKICI’YA TEPKİ!

CHP’Lİ VEKİLLERDEN ÇAKICI’YA TEPKİ!
CHP’Lİ VEKİLLERDEN ÇAKICI’YA TEPKİ! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve Ordu Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel, Alaattin Çakıcı'nın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu tehdit etmesine tepki gösterdi.

Torun, Kılıçdaroğlu’na laf söylemenin maya bozuntularının boyunu aşacağını söylerken, Adıgüzel ise ‘Saçının teline dokunmaya kalkın da görelim’ dedi.

“Boyun eğmeyiz”

Seyit Torun'un sosyal medya hesabından Alaattin Çakıcı'ya tepki gösterdiği açıklaması şöyle:

“Milyonları arkasına alarak adalet arayışında kilometreleri aşan Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na laf söylemek, tehdit etmek mafya bozuntularının haddini de boyunu da aşar! ”ağa, kabadayı” ağızlarıyla yapılan tehditlere boyun eğmeyiz! T.C hukuk devletidir, herkes haddini bilecek."

“Seviyesine inmeyiz”

Milletvekili Adıgüzel ise; “Bahçeli'ye: Yürüyen buda kılıklı adam, teke yumurtası. Erdoğan'a: Onur ve şeref yoksunu, Rizeli rezil yezid, ar damarı çatlamış, insan şeklindeki şeytan. Kılıçdaroğlu'na: Bana bak dürzü. Söylemlerinin dışına çıkarsan seni bakla kazığı ile tanıştırırım. Her devrin adamı..! Seviyesine inip aynı üslup ile cevap verecek değiliz...Asıl sorgulanması gereken bu mafya bozuntularını ortalığa salanlar ve cesaret verenler kim? Kurumsal olarak CHP Genel Başkanı Mustafa Kemal Atatürk’ün halefidir... Kişisel olarak bizim için baba/ata figürüdür... Saçının teline dokunmaya kalkın da görelim.” dedi.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN HAYATINI KAYBETTİ
BAŞKAN HAYATINI KAYBETTİ
VAKALAR ÜLKE GENELİNDE ARTMAYA DEVAM EDİYOR
VAKALAR ÜLKE GENELİNDE ARTMAYA DEVAM EDİYOR