Advert

CHP'DEN KABATAŞ'A YARDIM!

CHP'DEN KABATAŞ'A YARDIM!
CHP'DEN KABATAŞ'A YARDIM! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

CHP Ordu İl Başkanlığı'nın yaptığı gıda ve maske yardımları CHP Kabataş İlçe Başkanı İfakat Tecim Yıldız aracılığıyla mahalle muhtarlarına teslim edildi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Ordu İl Başkanlığı'nın gıda ve maske yardımları Kabataş'a ulaştı. CHP Kabataş İlçe Başkanı İfakat Tecim Yıldız, ulaşan yardımları vatandaşlara dağıtmak üzere mahalle muhtarlarına teslim etti. CHP Ordu İl Başkanı Atilla Şahin, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, halkın sağlığını önemsediklerini belirterek, "Covid-19 ne yazık ki sadece vatandaşlarımızın sağlığını etkilemedi. Pandemi döneminde ciddi işgücü ve iş kaybı yaşandı. Cumhuriyet Halk Partisi olarak vatandaşımıza destek olmak amacıyla gıda ve maske dağıtıyoruz." dedi.

"Kurallara uymalıyız"

Türkiye’de siyasi otoritenin salgın yönetiminin şeffaf yapmamasının hastalığın yayılmasında etkili olduğunu ifade eden Başkan Şahin, vatandaşları kendilerini hastalığa karşı korumaları konusunda uyararak, "Doğru veriler paylaşıldığında bireylerin bireysel önlemlere uyma oranları artıyor. Yurttaşlarımızın kendini koruması için maske, mesafe ve el hijyeni, kuralına uymalarını önemli tavsiye ediyoruz. Tüm hastalarımıza da acil şifalar diliyoruz" diye konuştu.

Kabataş'tan teşekkür geldi

CHP Kabataş İlçe Başkanı İfakat Tecim Yıldız da yaptığı açıklamada; "CHP İl Başkanı Atilla Şahin'e Kabataş'a yapmış olduğu yardımlardan dolayı teşekkür ederim. Halkımızın memnuniyeti bizi mutlu ediyor. Tüm hastalara geçmiş olsun dileklerimizi iletir kaybettiğimiz hastalar içinde Allah'tan rahmet dilerim" ifadesinde bulundu.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KAŞLARIN YOKSA, YÜZÜNDE YOK
KAŞLARIN YOKSA, YÜZÜNDE YOK
Hüseyin Baş:
Hüseyin Baş: "Abdülhamit ne ise Atatürk o değildir*