CHP'DEN ALTERNATİF TÖREN

CHP'DEN ALTERNATİF TÖREN
CHP'DEN ALTERNATİF TÖREN Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Ordu İl Başkanlığı son yıllarda olduğu gibi yine 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Atatürk Anıtı'na protokolden ayrı çelenk koydu. Kutlamayı da bağımsız olarak gerçekleştirdi.  

 

CHP Ordu İl Başkanlığı, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda alternatif bir tören düzenleyerek, Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün resmi töreninin ardından ayrı bir kutlama gerçekleştirdi.

Atatürk Parkı'nda gerçekleştirilen çelenk koyma töreninde saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından CHP İl Başkanı Yusuf Furtun, Atatürk Anıtı'na çelenk koydu.

CHP İl Başkanı Yusuf Furtun; "Çocuklarımız hep gülmeli. çiçek bahçesinde büyümeli. korkmamalı ki güvenli yetişkinler olabilsinler. Hızla değişen dünyada üzerine titrememiz gereken çocuklarımız, ayakları üzerinde durabilmelidir. Büyük önder Atatürk'ün düşüncesinde çocuklar, milletin geleceğidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun." dedi.

Çelenk koyma töreninin ardından CHP'liler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarını ise Altınordu İlçesi Sırrı Paşa Caddesi'nde yaptı. Müzikler eşliğinde hem vatandaşlar hem de çocuklar gönüllerince eğlendi.  

2017 yılı 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Atatürk Anıtına çelenk konulmasına izin verilmemesi üzerine CHP İl Başkanlığı, o tarihten bu yana resmi bayramlarda Atatürk Anıtı'na protokolden ayrı çelenk koyuyor.

Ordu Hayat/Yılmaz Ülgü 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SATILIK FINDIK BAHÇESİ
SATILIK FINDIK BAHÇESİ
Belediye memur alacak
Belediye memur alacak