Advert

CHP HEYETİ İNCELEMELERDE BULUNDU

CHP HEYETİ İNCELEMELERDE BULUNDU
CHP HEYETİ İNCELEMELERDE BULUNDU Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin sel felaketinin meydana geldiği Giresun'a gönderdiği heyet selden etkilenen bölgelerde incelemelerde bulundu. Heyette Ordu Milletvekilleri Seyit Torun ve Dr. Mustafa Adıgüzel de yer aldı.

 

Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun başkanlığında milletvekillerinden oluşan CHP heyeti, Giresun’da meydan gelen sel felaketini yerinde inceledi, ilçeleri ziyaret ederek bilgi aldı.

Milletvekili Mustafa Adıgüzel; “Burada yollar uçmuş, iş makineleri dahi sürüklenmiş. Tahrip olmuş çok sayıda köy yolu var. Dereli ilçesi tamamen tahrip olmuş durumda. Özellikle girişte ve çıkışları iki köprü arasındaki üç cadde 150’ye yakın işyeri sadece 4 duvar içinde çamur yığınından ibaret. Sürüklenen araçlar, ağaç ev üzerlerinde çamurdan üzeri örtülmüş araçlar var. Selden yıkılan beton evler var. Bu sadece sel değil, sel deprem karışımı bir afet.” dedi.

Heyette CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, milletvekilleri Uğur Bayraktutan, Kadim Durmaz, Barış Karadeniz, Mustafa Adıgüzel, Kemal Zeybek ve Necati Tığlı yer aldı. Heyet, felaket yerinde vatandaştan bilgi aldı.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"SAĞLIK MÜDÜRÜ NE İŞ YAPIYOR?"
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI